Czego kobieta nie powinna mówić facetowi?

Wiele kobiet boryka się z problemem, czy warto do końca mówić o sobie wszystko, czy też nie. Bardzo często kobiety, zamiast przyciągnąć do siebie faceta, tym co mówią, odpychają go. W wielu przypadkach robią to nieświadomie. Uważają, że szczerość to podstawa i nawet jeśli prawda jest okropna, to trzeba ją wyznać. Niestety nie jest to dobre rozwiązanie i pewne sprawy powinno się przemilczeć. Oczywiście nie takie, które mogłyby być podstawą do unieważnienia małżeństwa. W zależności od tego, czy jest to etap poznawania faceta, czy już zaawansowany związek, to jest różnica w tym, co można wyznać facetowi, a czego nie można. Jeśli jest to pierwszy etap, czyli chcesz przekonać do siebie faceta i pokazać się z jak najlepszej strony, to pamiętaj, że chwalenie się swoją przeszłością, czyli ilu to miałaś facetów i co z nimi robiłaś, jest czymś bezmyślnym, co może spowodować, że facet może wstać i odejść. Żaden facet nie chce słuchać od kobiety o jej podbojach. Zwierzenia takie odbierają jako negatywną część z życia kobiety. Każdy facet dąży do tego, aby związać się z jak najbardziej porządną kobietą. Przynajmniej jest tak w przypadku, kiedy facet szuka kobiety na stałe. Drugim tematem, jakiego nie powinno się poruszać, to są zwierzenia, jak ci jest źle w życiu i jak to ci się nic nie udaje. Zwierzenie tego typu pozostaw dla przyjaciół.

Facet chce, abyś pokazała mu się z jak najlepszej strony, jako osoba silna i wiedząca czego chce od życia. Nie poruszaj także tematów związanych z pieniędzmi, ponieważ facet może odebrać Cię jako materialistkę. To nie ten etap, aby poruszać tego typu tematy. Oczywiście, jeśli sam poruszy taki temat, to wtedy można o tym rozmawiać. Do momentu, kiedy faceta to nie interesuje, to nie wychodź przed szereg i nie spowiadaj się ze swojego życia. Jeśli jest to już związek zaawansowany, to również nie powinno poruszać się tematów związanych z podbojami seksualnymi. Poza tym to rozmawianie o tym, co boli i przeszkadza, jest jak najbardziej wskazane. W zaawansowanym związku bardzo często, kiedy kobieta z czasem wpada tzw. szarość dnia i nie czuje się szczęśliwa, to próbuje zrzucić winę na faceta i zaczyna mu dopiekać, że miało być inaczej, że myślała, że jest inny i zaczyna go atakować. Jeśli kobieta wiążąc się z mężczyzną, znała jego niechlubną przeszłość i zaakceptowała jego osobę, to nie powinna wykorzystywać tego, jako narzędzia podczas kłótni. Nie powinno się także zarzucać swojemu facetowi, że wszystkie niepowodzenia w życiu są jego winą. Problemy należy rozwiązywać we dwoje. Dlatego odrzuć stereotypy, że to facet ma się o wszystko starać, tylko podzielcie się rolami i oboje dążcie do lepszej przyszłości. Przeszłość swoją, jak i faceta pozostaw za sobą. Jeśli jesteście razem i się kochacie, to zakopcie ją i nigdy nie wywlekajcie na światło dzienne. Traktujcie się jako partnerzy, do wszystkiego dążcie razem, szanując się i dbając o siebie nawzajem.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

Dodaj komentarz

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów Poznań Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna FototapetyNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe LesznoPozycjonowanie stron wwwbiuro rachunkowe onlineWynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaNaturalne kosmetykiKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem Zabawy edukacyjnebezpieczna wymiana dokumentówLampyFirma sprzątająca KrakówFirma remontowa KrakówRoboty ziemne