Czy warto szukać na siłę dziewczyny?

Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu mężczyzn którzy, mimo że szukają kobiety, to nie mogą jej znaleźć. Kogo by nie poznali, to zawsze jest nie ta, albo po prostu nie jest się w typie kobiety, która się nam podoba. Dlatego nic dziwnego, że po wielu nieudanych próbach poznania tej właściwej kobiety, rodzą się w głowie wątpliwości, czy warto szukać dziewczyny na siłę? Otóż odpowiedzi na to pytanie nie trzeba szukać daleko. Wszystko zależy od okoliczności, jak i miejsca, w jakich chce się poznać dziewczynę. Jeśli będziesz na siłę szukał w miejscach, w których bywają niepoważnie dziewczyny, szukające tylko rozrywki, a nie faceta, to tylko po raz kolejny się rozczarujesz. Wielu ludziom wydaje się, że poznanie drugiego człowieka, to jest proces krótki i wymagający tylko chęci. Otóż nie można stworzyć normalnego związku, poznając kogoś na zasadzie – idę poderwać dziewczynę, bo mam dość samotności. Nawiązywanie trwałych relacji jest długim etapem, wymagającym cierpliwości. Sam fakt, że ktoś nam się podoba, a my tej osobie nie, to nie powinno oznaczać, że to dla związku wystarczy. Szukanie dziewczyny na siłę, w wielu przypadkach kończy się naprawdę nieciekawie. Chwile uniesienia z kobieta, z którą nie miało się zamiaru spędzić reszty życia, mogą zakończyć się niechcianą ciążą. Relacje takie mogą także zakończyć się wielkim rozczarowaniem i cierpieniem z powodu nieodwzajemnionej miłości ze strony kobiety. W finale można nabawić się urazu emocjonalnego, który może sprawić, że człowiek przestanie wierzyć w miłość i wartości, jakie wcześniej wyznawał.

Miłość nie jest czymś, czego można się nauczyć. Nie można nikogo zmusić, aby nas pokochał. Prawdziwe uczucie trafia na człowieka w najmniej oczekiwanym momencie jego życia. Dlatego najlepiej jest pozwolić działać losowi i zdać się całkowicie na niego. Wiele osób w tym miejscu może powiedzieć, że to bzdura, bo samo nic nie przyjdzie i tylko naiwni ludzie czekają na coś, co nigdy nie nastąpi. Inni uważają, że o kobietę trzeba walczyć. Nigdzie nie jest powiedziane, że koniecznie trzeba mieć dziewczynę, a później żonę. Problem mężczyzn szukających dziewczyny na siłę polega głównie na tym, że tak bardzo chcą mieć kobietę, ponieważ wszyscy znajomi już mają. Ludzie tacy nie zdają sobie sprawy z tego, że wybór na siłę nie jest czymś dobrym i naturalnym. Najlepszymi przykładami takich zachowań jest wiele rozwodów ludzi niemających nawet 30stu lat. Uznają, że to nie jest to, bo się za bardzo pośpieszyli. Dlatego czasem warto poczekać na właściwą osobę, niż wiązać się z kimś, kto nie obdarzy wzajemną miłością i szczęściem. Bycie z kimś nie może być wymuszone i zaplanowane, lecz spontaniczne i podyktowane sercem. Błędne jest myślenie, że nie da się poznać tej wybranej dziewczyny, pomimo że spotyka się ich wiele każdego dnia. Wystarczy tylko trafić na właściwą osobę, która spodoba się nam i my jej, a reszta potoczy się sama. Dlatego szukanie na siłę dziewczyny ma więcej minusów niż plusów i nie prowadzi do niczego dobrego. Warto być cierpliwym i czekać na moment spotkania tej właściwej kobiety.

 

Pozycjonowanie stron www
życie codzienne
Sprawy społeczne
Społeczeństwo

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa ściany z kamienia projekty domów Poznań Laryngolog Wrocław Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki > dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna Fototapety Norwegia podatkiNajlepszy dj na wesele Dj na wesele Warszawadomy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe Leszno Fotografia ślubna Nowy Sącz Wynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych firma budowlana Kraków dj na wesele warszawageodeta łódź owoce suszone naturalniechirurg stomatologiczny Kraków Pozycjonowanie WarszawaOczyszczalnia przydomowa z montażem przydomowe oczyszczalnie ścieków Rejsy wycieczkowezespół na wesele Warszawaimprezy integracyjnePiece na ekogroszek Fotograf ślubny WrocławKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmemMedycyna naturalna
REKLAMA: leasing Podręczniki do szkół podstawowych Testy dla maturzystów

One thought to “Czy warto szukać na siłę dziewczyny?”

  1. Ja myślę, że nie warto. Szukam na siłę i zawsze porażki, które sprawiają, że tracę pewność siebie. Postanowiłem dać sobie spokój z szukaniem na siłę i czekam co przyniesie los.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA: Gry i zabawy edukacyjnedystrybutor wodyangielski łódź Adidaszakłady pogrzebowe warszawaKatalog firmPuchary Apartamenty Gdynia Apartamenty ŚwinoujścieKomornik WarszawaUkładanie kostki brukowej Warszawa wywóz smieci warszawa Hotel Kaszubynaprawa volvo warszawapralnia odzieży roboczejzmysłowa bieliznapochłaniacze wilgoci bilety na barceloneirygatory stomatologicznemebleanodowanieimplanty karkówKancelaria adwokacka GdyniaKancelaria adwokacka Warszawaaurora borealepogrzeby warszawahaki holowniczekarnisze elektryczne warszawachemia gospodarczapapier do sublimacji top restaurants in warsaw busy do niemiec rzeszówcalcium caseinate adblu  Agencja Reklamowa 3thermodermatolog wilanówusługi pogrzebowe warszawa praca dla kierowcy praca dla kierowcy stelvio opony