Dlaczego kobiety zawsze stawiają na swoim?

Od zawsze mężczyźni ulegali kobietom i ich fanaberiom, bez znaczenia na szkodliwość tych fanaberii. Nieważne czy kobieta pije, czy źle traktuje swojego faceta, to i tak zawsze jest tak, jak chce. Zjawisko stawiania na swoim przez kobiety jest bardzo powszechne i można śmiało powiedzieć, że staje się zjawiskiem patologicznym. Uleganie kobietom, nawet jeśli nie mają racji, jest czymś niszczącym dla każdego faceta. Ciągłe życie na smyczy staje się z czasem uciążliwe i skutkuje rozwodami. Jak pokazuje codzienność, do rozwodów dochodzi już w małżeństwach z rocznym stażem. Wskazywać to może, że mało który facet jest w stanie znosić ciągłe zakazy, rozkazy ze strony swojej kobiety, bez możliwości weta. Odpowiadając na pytanie, dlaczego kobiety zawsze stawiają na swoim, należałoby przyjrzeć się, na jakim podłożu dochodzi do takich zachowań. Najczęściej facet, który chce wyrazić swoje zdanie, czasami odrębne od zdania kobiety, słyszy, że jak mu się nie podoba, to droga wolna. Przeważnie silna fascynacja seksualna partnerką, nie pozwala na postawienie się i dochodzi do uległości. Głównym czynnikiem, który pozwala kobietom zawsze stawiać na swoim, jest płeć. Wielu mężczyzn wychodzi z założenia, że nieważne jest, jaka będzie dla mnie kobieta, aby lubiła seks i chciała go chętnie uprawiać. Takim kobietom mężczyźni wybaczają wszystko. Wymiana taka, czyli seks za uleganie kobiecie, nawet w sytuacjach niemądrych, nie jest związkiem, lecz układem coś za coś.

Układ taki zauważyć można w wielu małżeństwach i związkach nieformalnych. Jednak w związkach, w których kobieta nie jest skłonna do częstego uprawianie seksu, mężczyzna szybko stawia swoją żonę/ dziewczynę do pionu, bo nie ma nic do stracenia. W związkach, w których kobiety wykorzystują swoją seksualność do stawiania na swoim, można zauważyć jak nienaturalne relacje panują między takimi ludźmi. Facet kobiecie pozwala na wszystko, a kobieta robi, co chce, bo wie, że ma w ręku tajną broń. W tym miejscu należałoby odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki sens ma życie, w którym nie można wyrażać swojego zdania. Normalny związek to taki, w którym obie strony decydują o wszystkim i nie ma w nim ciągłego stawiania się kobiety. Przeważnie to bardzo atrakcyjne i pewne siebie kobiety, które mogą mieć każdego, zawsze stawiają na swoim, bo wiedzą, że mają wybór i jak facet podskoczy, to z łatwością poznają innego. Zadając sobie pytanie, dlaczego moja kobieta stawia zawsze na swoim, a ja nie mam nic do gadania, postaraj się dokładnie przeanalizować, jakie zależności panują w waszym związku. To właśnie one doprowadzają do dyktatury kobiety w związku i całkowitym zawładnięciem nad facetem. Jeśli facet kocha swoją kobietę, to ona zrobi wszystko, aby jak najlepiej to wykorzystać i wyciągnie jak najwięcej dla siebie. Najczęściej kończy się to całkowitym owinięciem faceta wokół palca i rządzenie nim jak marionetką. Dlatego zawsze myśl trzeźwo i nie ulegaj fascynacjom, lecz zdrowemu rozsądkowi.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

Dodaj komentarz

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów Poznań Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna FototapetyNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe LesznoPozycjonowanie stron wwwbiuro rachunkowe onlineWynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaNaturalne kosmetykiKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem Zabawy edukacyjnebezpieczna wymiana dokumentówLampyFirma sprzątająca KrakówFirma remontowa KrakówRoboty ziemne