Dlaczego mój facet nie chce ślubu?

Do małżeństwa nie da się przymusić nikogo. Nie ma magicznego zaklęcia, które go przymuszą, aby się z tobą ożenił. Powodów takiej decyzji może być naprawdę wiele. My opiszemy cztery najważniejsze i postaramy się wskazać i co je charakteryzuje. Na początku zaznaczyć trzeba, że nie zawsze jest winny facet, lecz tylko naiwna kobieta. Podczas wyboru należy się kierować celami jakie sobie stawiamy, nie emocjami czy popędem seksualnym, bo taki wybór kończy się tym, że zostajesz sama z dzieckiem. Uważasz, że Twój facet jest taki wspaniałomyślny i kochający, że nigdy Ciebie nie zostawi. Po czasie okazuje się jednak, że nie chce pojąć Ciebie za żonę i zaczynasz zadawać sobie pytanie, dlaczego nie chce być moim mężem.

Najlepszym przykładem na związki, w których nie dochodzi do ślubu, są długoletnie znajomości. Facet manipulując Tobą zaczyna co jakiś czas, kiedy podejmujesz temat ślubu, wymyślać kolejne wymówki. Podstawową wymówką jest to, że papier nic nie zmieni. Jak się kochacie to kwitek nie jest wam potrzebny do szczęścia. Drugą bardzo klasyczną wymówką jest mówienie, że wesele kosztuje dużo pieniędzy i jak zarobimy to się pobierzemy. Zawsze można zrobić skromniejsze wesele. Kolejną dość standardową wymówką jest mówienie o tym, że mamy czas na małżeństwo, wyszalejmy się, bo jak się pojawi dziecko, to tego już nie będzie. Wymówką jest również mówienie, że nie jest gotowy i że może kiedyś. Twój facet tak mówi dlatego, że może mieć kilka powodów. Przykładowo brak miłości z jego strony, uważa, że nie jesteś tą jedyną, jest z Tobą tyko dla seksu, lub uważa, że dopóki nie jesteście małżeństwem, to zawsze może się wycofać, a po ślubie będzie to bardzo ciężkie.

Mężczyźni nie lubią być do niczego przymuszani, zresztą jak każdy człowiek. Najlepszą radą jaką można dać kobiecie, która zastanawia się dlaczego jej mężczyzna nie chce ślubu, to przeprowadzenie szczerej rozmowy, nawet jeśli miałaby doprowadzić do rozpadu związku. Lepiej poznać najgorszą prawdę, niż się oszukiwać i tracić najlepsze lata swojego życia. Kobieta nie powinna pozwolić sobie na zmarnowanie najlepszych lat. Facetowi jest zawsze łatwiej znaleźć kobietę, nawet jak nie jest już młodzieniaszkiem, niż kobiecie znaleźć mężczyznę, gdy już nie jest taka młoda.

Ocena użytkownika
Jak nas oceniacie
5 based on 1 votes
REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa ściany z kamienia projekty domów Poznań Laryngolog Wrocław Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki > dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna Fototapety Norwegia podatkiNajlepszy dj na wesele Dj na wesele Warszawadomy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe Leszno Fotografia ślubna Nowy Sącz Wynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych firma budowlana Kraków dj na wesele warszawageodeta łódź owoce suszone naturalniechirurg stomatologiczny Kraków Pozycjonowanie WarszawaOczyszczalnia przydomowa z montażem przydomowe oczyszczalnie ścieków Rejsy wycieczkowezespół na wesele Warszawaimprezy integracyjnePiece na ekogroszek Fotograf ślubny WrocławKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem
REKLAMA: leasing Podręczniki do szkół podstawowych Testy dla maturzystów Dochodzenie odszkodowań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA: dystrybutor wodyangielski łódź Adidaszakłady pogrzebowe warszawaKatalog firmPuchary Apartamenty Gdynia Apartamenty ŚwinoujścieKomornik WarszawaUkładanie kostki brukowej Warszawa wywóz smieci warszawa śmieszne skarpetkiHotel Kaszubysprężyny skrętne naprawa volvo warszawapralnia odzieży roboczejzmysłowa bieliznapochłaniacze wilgoci bilety na barceloneirygatory stomatologicznemeblegadżety reklamoweanodowanieimplanty karkówKancelaria adwokacka GdyniaKancelaria adwokacka Warszawaaurora borealepogrzeby warszawahaki holowniczekarnisze elektryczne warszawachemia gospodarczapapier do sublimacji top restaurants in warsaw busy do niemiec rzeszów calcium caseinate adblue emulator Agencja Reklamowa 3thermo