Dlaczego mój facet ogląda się za innymi?

Dlaczego mój facet ogląda się za innymi?

Oglądanie się twojego faceta za innymi jest objawem zdrowia. Czasem kobiety zapominają, że facetom się podobają kobiety a kobietom mężczyźni. I to ta zasada powoduje, ze oglądanie się za innymi jest odruchem bezwarunkowym. Wrażliwość człowieka, którą ma w sobie każdy z nas wyostrzyła nasze zmysły na piękno, w tym przypadku na piękne kobiety. Oczywiście takie zachowanie denerwuje wiele kobiet, ponieważ zaczynają wyrabiać w sobie kompleksy. Zjawisko oglądania się facetów za kobietami, tak naprawdę wyrasta na problem tylko w głowie partnerek tych mężczyzn. Uważają, że jeśli facet ma kobietę to nie powinien oglądać się za innymi.

Nie ma możliwości zahamowania w facecie instynktu. Jeśli twój facet ogląda się za innymi, nie rób z tego tragedii, nie rób scen i potraktuj to jako niewinne spojrzenie. Zjawisko oglądania się za kobietami nie jest czymś szkodliwym, lub czymś co może zaszkodzić twojemu związkowi. Każdy facet chciałby, aby wszystkie kobiety zwracały na niego uwagę i zachwycały się jego uśmiechem. Chce być zauważalny i wodzony spojrzeniem kobiet. Takim zachowaniem czyli np. oglądaniem się za innymi kobietami mężczyźni utwierdzają się w tym , że mają się za maczo. Twoje podejrzenia czy jakieś przemyślenia na ten temat nic nie dadzą. Nie ma metody wyeliminowania takiego zachowania u mężczyzn.

Oczywiste jest to, że każda kobieta chce być tą jedyną dla swojego faceta. Bez wątpienia tak jest. Wszelkie myśli, że nie jestem jego jedyną są spowodowane zazdrością, kompleksami , że tamta jest ładniejsza, zgrabniejsza i bardziej atrakcyjna i dlatego się za nią ogląda. Kobieta w takiej sytuacji ma obawy, że może już go nie interesuje, nie podoba mu się i, że może ją zostawić. Najlepiej jest wyzbyć się takich myśli i jego oglądanie się za innymi potraktować jako coś naturalnego. Nie rób z tego dramatu i nie staraj się tego zrozumieć, bo nie zrozumiesz.

3 myśli na temat “Dlaczego mój facet ogląda się za innymi?

  1. no bez jaj, w takim wypadku nas – kobiety boli to że, oni to robia przy nas, maja sporo wolnego czasu niech sobie darują oglądanie się za innymi w towarzystwie swoich partnerek, sama miałam teraz taki przypadek, mój facet ledwo złapał mnie za rękę gdy przyjechałam do niego pociągiem a głowę obrócił o 180 stopni za siebie bo kątem oka dostrzegł atrakcyjną dziewczynę, moje poczucie wartości zdeptał w kilka sekund a uśmiech na twarzy tej dziewczyny nigdy nie wyjdzie mi z głowy… soryy a później gadanie ze przecież ja jestem dla niego ta naj, naj, naj…to brednie….co faceci mają wrodzone? bez przesady, dziewczyny nie dajcie się oszukiwać! są jakieś granice, jeśli wasz facet to robi na beszczelnego przy was, to ja bardzo w to wąpie żeby myślał poważnie o związku. a faceci niech nie pieprzą o miłości tylko dorosną!

    1. Zgadzam się z tobą. Taki facet niech najpierw dojrzeje zanim zniszczy życie jakiejś biednej dziewczynie. Mowie to po tym jak sam nie spieprzyłem swojego 14-letniego małżeństwa przez takie zachowanie. Moja kochana żona wpadła w depresje. Straciła do mnie zaufanie. Bardzo trudno teraz to odbudować, chociaż bardzo się kochamy i nigdy w życiu bym jej nie zdradził. Może też nie byłem dojrzały gdy się żeniłem bo miałem 22 lata. A teraz w wieku 36 ciągle nad sobą pracuję. Nie oglądam się za innymi choćby nie wiem co. Wiem, że moja żona jest dla mnie najładniejsza i ciągle o niej myśle. Nie chcę jej skrzywdzić. Radzę wam chłopaki dorośnijcie do swoich kobiet jeśli macie taką kobietę która jest tego warta. Ja mam taką kobietę. Więc się staram. Czego i wam życzę. Pozdrawiam..

    2. Zgadzam się z tobą. Taki facet niech najpierw dojrzeje zanim zniszczy życie jakiejś biednej dziewczynie. Mowie to po tym jak sam nie spieprzyłem swojego 14-letniego małżeństwa przez takie zachowanie. Moja kochana żona wpadła w depresje. Straciła do mnie zaufanie. Bardzo trudno teraz to odbudować, chociaż bardzo się kochamy i nigdy w życiu bym jej nie zdradził. Może też nie byłem dojrzały gdy się żeniłem bo miałem 22 lata. A teraz w wieku 36 ciągle nad sobą pracuję. Nie oglądam się za innymi choćby nie wiem co. Wiem, że moja żona jest dla mnie najładniejsza i ciągle o niej myśle. Nie chcę jej skrzywdzić. Radzę wam chłopaki dorośnijcie do swoich kobiet jeśli macie taką kobietę która jest tego warta. Ja mam taką kobietę. Więc się staram. Czego i wam życzę. Pozdrawiam…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *