Dlaczego moja dziewczyna myśli o byłym

Dla mężczyzny, który poznaje kobietę i wciąż słyszy z jej ust opowieści o jej byłym partnerze, jest bardzo frustrujące i powinno mu to dać do myślenia. Kobiety nie bez powodu myślą i mówią o swoich byłych. Powodów takiego zachowania może być kilka i nie ma możliwości, aby sprawić, żeby moja dziewczyna nie myślała o byłym. Powodem pierwszym może być po prostu tęsknota za osobą, którą się kocha nadal. Kobieta, mimo że jest z tobą, nie umie przestać kochać byłego, nawet po upływie czasu i kiedy jest już z tobą. Nie ma realnych szans na to, aby kobieta nagle pokochała Cię, a o nim zapomniała. Uczucia są czymś, nad czym nie da się zapanować. Drugim powodem, dlaczego ona myśli o byłym, może być złość, która jest wynikiem porzucenia. Porzucona kobieta, która sądziła, że dominuje, traktując przy tym byłego rzeczowo, nie umie pogodzić się z myślą, że teraz jest z nim inna. Kolejnym powodem takiej sytuacji mogą być sprawy z przeszłości, które już zawsze będą łączyły twoją kobietę z byłym. Mogą to być dzieci, majątek, lub trudna przeszłość. W takiej sytuacji, były twojej kobiety, już zawsze będzie częścią waszego życia. Najbardziej istotnym powodem myślenia i mówienie o byłym przez kobietę w twoim otoczeniu, jest sygnał, że może traktować cię tylko jako kolegę do wygadania się. Bardzo często, zranione kobiety, lub porzucone uważają, że lekarstwem na zapomnienie jest nowy związek.

Dlatego kobiety takie wiążą się z facetami, którzy wykazują zrozumienie, są skłonni je wysłuchać i pocieszyć. Niestety związki takie nie trwają długo i kończą się rozczarowaniem faceta. Dlatego wiązanie się z kobietą, która jest świeżo po rozstaniu i cierpi, nie jest dobrym pomysłem. Nic to nie da ani tobie, ani jej. Aby kobieta nie myślała o byłym, musi być wolna od przeszłości i złości związanej z nią. Dlatego, jeśli twoja dziewczyna jest świeżo po rozstaniu, to nie angażuj się, abyś później nie cierpiał. Naciskanie na nią, czy próby wybicia byłego z jej głowy, nie dadzą nic, jedynie mogą doprowadzić tylko do kłótni. Związki z kobietą zranioną i jednocześnie zakochaną, są najtrudniejsze. Dlatego trzeba obserwować zachowanie swojej dziewczyny i analizować, w jakim kierunku idzie związek. Nie można bezgranicznie wierzyć w jej zapewnienia, że tamtego już nie kocha, że to przeszłość , mimo że o nim mówi i jednocześnie myśli. Osoby porzucone, lecz zakochane, mają przez jakiś czas nadzieję, że może jeszcze coś się zmieni i były wróci. Dlatego myśl także o sobie i nie rób nic na siłę. Miej na uwadze, że możesz cierpieć i zostać odtrącony. Dlatego dwa razy zastanów się, czy jesteś gotowy na trudną znajomość i czy ta znajomość nie pozostawi w tobie urazu. Czasem lepiej zostać przyjaciółmi i wspierać się nawzajem, niż tkwić w fikcyjnym związku. Nigdy nie wykorzystuj okazji i faktu, iż zraniona kobieta może szukać bliskości. Zawsze miej na uwadze, że nie ma nic gorszego, od bycia z kimś na siłę, wiedząc, że nic z tego nie będzie.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

Dodaj komentarz

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów Poznań Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna FototapetyNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe LesznoPozycjonowanie stron wwwbiuro rachunkowe onlineWynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaNaturalne kosmetykiKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem Zabawy edukacyjnebezpieczna wymiana dokumentówLampyFirma sprzątająca KrakówFirma remontowa KrakówRoboty ziemne