Dlaczego moja kobieta przestaje się mną interesować?

Kobiety są ludźmi wyczulonymi i wrażliwymi na słowa. Zainteresowanie kobiety mężczyzną mija z kilku powodów. Jeśli jest to miłość młodzieńcza, to po prostu kończy się fascynacja. Jeśli jest to związek z jakimś stażem, czy małżeństwo, to jest to sprawa prostsza niż się wydaje. Każdy związek powinien mieć jakiś cel i powinien być zbudowany wzajemnym uczuciu, na prawdzie, szczerości i wytrwałości. Kobieta przestaje się interesować facetem z kilku powodów, i nie chodzi tu tylko o uczucie, ale o całokształt. Kobiety bardzo często czują się zawiedzione w stosunku do partnera, kiedy uważają, że związek nie daje jej tego, czego oczekiwała. Stwierdza, że człowiek którego kocha, chyba ma inne plany skoro prze tyle czasu nic nie zmienił i nie pchnął tego wszystkiego do przodu. Wtedy uruchamia się takie zrezygnowanie i myśli, że to wszystko nie ma sensu.

Może to być spowodowane również brakiem higieny osobistej z twojej strony. Brak zainteresowania może być spowodowany twoją zmianą w innego człowieka. Kobieta może pomyśleć, że facet nie jest taki , jaki był na początku, nie daje mi już buzi na dzień dobry, zaniknęła w nim spontaniczność. Brak zainteresowania w stosunku do mężczyzny może być spowodowany tym ,że ty się nią nie interesujesz i czuje się odrzucana, niekochana i niepotrzebna. Interesują się tak swoją kobietą, jak ty chciałbyś, aby ona się tobą interesowała. Z upływem czasu wydaje ci się, że już nie musisz się starać, pokazywać jej każdego dnia, że ci na niej zależy. Kobiety niestety odbierają to inaczej, lubią być adorowane, podrywane i być zawsze w centrum zainteresowania.

Kobiecie nigdy dość takich gestów jak kwiatek, spontaniczny całus, przyjacielska rozmowa, czy mówienie jej, że ją kochasz i że ci na niej zależy. Kobiety lubią być każdego dnia utwierdzane w tym, że jest dla ciebie ważna. Nie wystarczy im jednorazowe wyznanie. Zwykły SMS z pytaniem jak się czujesz, jak ci mija dzień, jest takim gestem, który może jej pokazać, że nadal jest dla ciebie ważna. Takie gesty przez kobiety są odbierane pozytywnie i pokazują, że jest się o kogo starać i przy tym o wszystko inne co pielęgnuje wzajemną miłość i wspólne szczęście. Takie zachowania działają jak taki motor napędowy waszego związku. Kobiety angażują się bardziej niż mężczyźni ze względu na wrażliwość, ale i są bardzo dobrymi obserwatorami, są bardziej racjonalne niż mężczyźni i tego samego oczekują od ciebie.

Ocena użytkownika
Jak nas oceniacie
5 based on 1 votes
REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa ściany z kamienia projekty domów Poznań Laryngolog Wrocław Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki > dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna Fototapety Norwegia podatkiNajlepszy dj na wesele Dj na wesele Warszawadomy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe Leszno Fotografia ślubna Nowy Sącz Wynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych firma budowlana Kraków dj na wesele warszawageodeta łódź owoce suszone naturalniechirurg stomatologiczny Kraków Pozycjonowanie WarszawaOczyszczalnia przydomowa z montażem przydomowe oczyszczalnie ścieków Rejsy wycieczkowezespół na wesele Warszawaimprezy integracyjnePiece na ekogroszek Fotograf ślubny WrocławKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem
REKLAMA: leasing Podręczniki do szkół podstawowych Testy dla maturzystów Dochodzenie odszkodowań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA: dystrybutor wodyangielski łódź Adidaszakłady pogrzebowe warszawaKatalog firmPuchary Apartamenty Gdynia Apartamenty ŚwinoujścieKomornik WarszawaUkładanie kostki brukowej Warszawa wywóz smieci warszawa śmieszne skarpetkiHotel Kaszubysprężyny skrętne naprawa volvo warszawapralnia odzieży roboczejzmysłowa bieliznapochłaniacze wilgoci bilety na barceloneirygatory stomatologicznemeblegadżety reklamoweanodowanieimplanty karkówKancelaria adwokacka GdyniaKancelaria adwokacka Warszawaaurora borealepogrzeby warszawahaki holowniczekarnisze elektryczne warszawachemia gospodarczapapier do sublimacji top restaurants in warsaw busy do niemiec rzeszów calcium caseinate adblue emulator Agencja Reklamowa 3thermo