Dlaczego nie mogę poznać normalnego faceta?

Pytanie – dlaczego nie mogę poznać normalnego faceta, zadaje sobie coraz więcej kobiet, które dopada samotność. Jak pokazuje życie, każda kobieta chciałaby wspaniałego mężczyznę, który byłby wręcz idealny, czyli wykształcony, miał umięśnioną i szczupłą sylwetkę, miły, umiejący się wysłowić, rozrywkowy, z poczuciem humoru i najlepiej dobrze sytuowany. Prawie każda szuka takiego, aby był idealnym mężem i wzorowym ojcem, który zawsze zapewni byt rodzinie na wysokim poziomie i będzie wiernie kochał swoją żonę. Niestety ideałów nie ma i szukanie takich mężczyzn jest stratą czasu, który dość szybko ucieka. Wyobrażenia, że mężczyzna powinien właśnie taki być, biorą się z wymyślonych historyjek, nieprawdziwych seriali, a także reklam, w których pokazuje się wręcz idealny świat.

Kiedy kobieta spotyka mężczyzn, którzy nie spełniają tak wysokich wymagań, zadaje sobie pytanie, dlaczego nie mogę poznać normalnego faceta. Wraz z coraz większą popularnością mediów kolorowych i feministycznych publikacji, normalność definiowana jest jako coś idealnego, nieskazitelnego i wzorowego. Rzeczywistość jest jednak inna i często wierząc w bajki, sami doprowadzamy do dylematów i problemów z poznaniem mężczyzny, z którym chciałoby się spełnić resztę życia. Jeśli nie możesz poznać żadnego normalnego mężczyzny, to po prostu zastanów się czy nie za dużo wymagasz, bo takich facetów nie ma. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy wady. Nikt nie jest idealny i nie będzie. Zapewne każdemu szkoda życia i czasu, marnując go na szukanie czegoś, czego nie ma.

Człowiek to nie jest rzecz i nie można go dopasować i wyregulować tak, jak chciałaby tego każda Pani. Szczęśliwym można być nie tylko z ideałem, ale także z kimś, kto obdarzy Cię miłością, szacunkiem i zrozumieniem. Nie szukaj kogoś, kto będzie ci imponował, lub wzbudzi krótkotrwałe jakieś emocje, lecz faceta, dla którego będziesz najważniejsza i którego zawsze będziesz tą jedyną. Z czasem wygląd i stan majątkowy się zmienia a charakter i prawdziwa miłość nigdy. Postaw na stałe szczęście, a nie na chwilową fascynację.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

Dodaj komentarz

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów Poznań Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna FototapetyNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe LesznoPozycjonowanie stron wwwbiuro rachunkowe onlineWynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaNaturalne kosmetykiKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem Zabawy edukacyjnebezpieczna wymiana dokumentówLampyFirma sprzątająca KrakówFirma remontowa KrakówRoboty ziemne