Jak dowartościować swojego faceta?

Mężczyźni tak samo jak kobiety mają gorsze dni i czasami przestają wierzyć w swoje możliwości i umiejętności. Dlatego, aby pokazać facetowi, że ma w Tobie wsparcie i chcesz mu pomóc, zacznij dowartościowywać swojego faceta. Bywa czasami tak, że człowiekowi coś przestaje się udawać i zaczyna myśleć o sobie negatywnie, że jest do niczego. Wtedy należałoby wytłumaczyć w sposób merytoryczny swojemu facetowi, że nie tylko on ma problemy z pracą, lecz mnóstwo osób i nie jest to jego wina, tylko mamy taką sytuację gospodarczą. Postaraj się znaleźć mu jakieś zajęcie w domu, aby przestał myśleć negatywnie i czymś się zajął. Powtarzaj mu, że wszystko będzie dobrze i z czasem się ułoży. Tylko na wszystko potrzeba czasu i pozytywnego myślenia z jego strony. Aby facet uwierzył w siebie i chciał nad sobą pracować, musi czuć wsparcie i zrozumienie ze strony swojej partnerki. Często jest tak, że kobiety oczekują od młodych facetów bardzo wiele, nie biorąc pod uwagę, że z racji młodego wieku nie są w stanie tego spełnić. Oczywiści młodzi mężczyźni chcąc spełnić oczekiwania partnerki i zaczynają się miotać jak ryby w sieci, popełniając po drodze mnóstwo błędów, doprowadzając do spadku samooceny i negatywnego myślenia. Jeśli Twój facet zaczyna doszukiwać się u siebie kompleksów, to nie cackaj się z nim i nie utwierdzaj go bez przerwy, że tak nie jest.

Ciągłe zaprzeczanie jego słowom, nie sprawi, że zacznie w siebie wierzyć. Człowiek czasami potrzebuje porządnego kopa w tyłek, żeby się podnieść i iść dalej. Musi jednak czuć i wiedzieć, że ma dla kogo się starać i to wszystko robić. Dlatego Twoją rolą jest wymagać od niego, ale w granicach rozsądku i jego możliwości. Wtedy poczuje, że staje na wysokości zadania i spełnia Twoje oczekiwania. Mężczyźni z natury chcieliby dać swojej partnerce wszystko, co najlepsze. Niestety nie zawsze jest to możliwe i czasami doprowadza to do niedowartościowania faceta. Jeśli chcesz, aby Twój facet poczuł się naprawdę dowartościowaną osobą, to chwal go, że coś dobrze zrobił, że jesteś z nim szczęśliwa i cieszysz się, że go masz. Facet, który wie, że daje szczęście swojej kobiecie, wtedy sam z automatu czuje się szczęśliwy. Bo nie ma nic bardziej podnoszącego na duchu, jak odwzajemniona miłość. Staraj się czasem namówić swojego faceta na wspólny wyjazd, aby się wyluzował, spotkał się z ludźmi. Każdy człowiek potrzebuje kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego zakazywanie swojemu facetowi kontaktu ze znajomymi, może wpłynąć negatywnie na jego samoocenę . Dlatego, aby dowartościować swojego faceta, powinnaś również o niego zabiegać tak, jak wtedy, kiedy nie byliście jeszcze małżeństwem. Staraj się dawać mu do zrozumienia, że nic się nie zmieniło od czasu, kiedy się poznaliście i tak samo Cię interesuje jak na początku. Wspieranie się i dowartościowywanie jest normalną sprawą w każdym związku. Bo tylko troska o siebie nawzajem może dać szczęście w związku.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów Poznań Laryngolog Wrocław Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna Fototapety Norwegia podatkiNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe Leszno Wynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaFotograf ślubny WrocławKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmemMedycyna naturalna Pojemniki Meble ogrodowe Zabawy edukacyjneMotoryzacjaInteligentny dom