Jak jej powiedzieć o swojej przeszłości?

Kobiety nie podchodzą tak emocjonalnie do przeszłości swojego faceta jak mężczyźni. Dla kobiet przeszłość nie ma takiego znaczenia jak dla facetów. Kobiety z reguły uważają, że liczy się teraźniejszość i to co było kiedyś nie ma znaczenia. Osoby mające problem z tym, jak powiedzieć swojej partnerce o przeszłości uważają, że skoro ja zostawiłbym ją gdy dowiedziałbym się o jej przeszłości, to i ona może zrobić to samo. Obawy te biorą się stąd, że starasz się oceniać swoją kobietę według swoich zachowań i przemyśleń. Dlatego jeśli chcesz powiedzieć swojej partnerce o przeszłości, pamiętaj, że twoja partnerka nie jest tobą.

Myślenie takie jest o tyle w tym przypadku istotne ponieważ, nie możesz zastanawiać się jak zareaguje na to co jej powiesz, zanim jej tego nie wyznasz. Staraj się nie wyprzedzać o kilka kroków jej myśli bo i tak ci się to nie uda. Skoro się boisz powiedzieć jej o swojej przeszłości, to może nie ufasz jej do końca. Każda kobieta stawia sobie na pierwszym miejscu zaufanie i dlatego chce dowiadywać się o wszystkim co jest związane z wami bezpośrednio od ciebie a nie od znajomych. Jeśli dowie się od znajomych o tym co chcesz jej powiedzieć, to nie zdziw się, że zareaguje tak, jak tego się spodziewałeś. Stwierdzi, że jej nie ufasz, że uważasz ją za kogoś, kto nie zrozumie, czyli za osobę, z którą nie chcesz do końca być, ponieważ masz tajemnice.

Dlatego zaufaj swojej kobiecie w 100% i po prostu powiedz jej to, co leży ci na sercu. Nie staraj się ubarwiać całej opowieści, ale mów wprost . Oczywiście kobieta czasem po takich informacjach może potrzebować jakiś okres czasu na przemyślenia, dlatego musisz być gotowy na to, że może na dzień lub dwa zachowywać się inaczej. W zależności od tego co chcesz jej powiedzieć jest przeszłością naprawdę niewesołą, czy jest to coś, co tak naprawdę każdy z nas przeżył w większym lub mniejszym stopniu, to musisz pamiętać, że kobiety też są ludźmi i też mają swoją przeszłość. Nie ma ludzi bez przeszłości, każdy człowiek zrobił w życiu coś, czego żałował, ale nikt i nic nie ma prawda odbierać ci drugiej szansy. Dlatego nie podchodź do sprawy jakbyś stawał przed osobą kryształową, która nie zrobiła niczego złego w swoim życiu. Mówiąc jej o przeszłości stawaj przed nią jak równy z równym, bądź szczery i optymistycznie nastawiony.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa ściany z kamienia projekty domów Poznań Laryngolog Wrocław Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki > dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna Fototapety Norwegia podatkiNajlepszy dj na wesele Dj na wesele Warszawadomy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe Leszno Fotografia ślubna Nowy Sącz Wynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych firma budowlana Kraków dj na wesele warszawageodeta łódź owoce suszone naturalniechirurg stomatologiczny Kraków Pozycjonowanie WarszawaOczyszczalnia przydomowa z montażem przydomowe oczyszczalnie ścieków Rejsy wycieczkowezespół na wesele Warszawaimprezy integracyjnePiece na ekogroszek Fotograf ślubny WrocławKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmemMedycyna naturalna
REKLAMA: leasing Podręczniki do szkół podstawowych Testy dla maturzystów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA: Gry i zabawy edukacyjnedystrybutor wodyangielski łódź Adidaszakłady pogrzebowe warszawaKatalog firmPuchary Apartamenty Gdynia Apartamenty ŚwinoujścieKomornik WarszawaUkładanie kostki brukowej Warszawa wywóz smieci warszawa Hotel Kaszubynaprawa volvo warszawapralnia odzieży roboczejzmysłowa bieliznapochłaniacze wilgoci bilety na barceloneirygatory stomatologicznemebleanodowanieimplanty karkówKancelaria adwokacka GdyniaKancelaria adwokacka Warszawaaurora borealepogrzeby warszawahaki holowniczekarnisze elektryczne warszawachemia gospodarczapapier do sublimacji top restaurants in warsaw busy do niemiec rzeszówcalcium caseinate adblu  Agencja Reklamowa 3thermodermatolog wilanówusługi pogrzebowe warszawa praca dla kierowcy praca dla kierowcy stelvio opony