Jak oczarować faceta?

Oczarowanie to nic innego jak sprawienie, aby facet się nami zainteresował i zobaczył w nas kogoś wyjątkowego. Każda kobieta chciałaby przyciągać wszystkie męskie spojrzenia . Chciałaby, aby faceci padali do ich stup, a po krótkiej rozmowie czuli się oczarowani i zachwyceni. Otóż wiele tekstów na ten temat w sieci czy prasie sprowadza tę kwestię tylko do cech zewnętrznych. Uważają, że to piękny wygląd, zapach, fryzura czy ubiór mają największy wpływ na oczarowanie faceta. Otóż takie działania są tylko i wyłącznie działaniami mającymi zadziałać na najprostsze instynkty faceta. Często kiedy widzimy piękną kobietę, a ona przyciąga nasz wzrok, podchodzimy do niej i zaczynamy rozmawiać. Twoje założenie jako kobiety, że oczarujesz go swoim uśmiechem, czy po prostu tym czymś, co masz w sobie, pokazuje, że oczarowanie to nie jest taka prosta sprawa.

Każda kobieta jest piękna i zawsze będą faceci , którym się spodoba i będą tacy, którym się nie spodoba. Mężczyźni starają się zwracać u kobiet uwagę nie tylko na wygląd, ale również na zachowanie, spojrzenie, uśmiech, gesty i rozmowę. Zachowania kobiet bardzo często odstraszają mężczyzn, ponieważ mimo, że chcą oczarować faceta, który się im podoba, to jednak są nieśmiałe i nie nawiązują kontaktu wzrokowego. Dlatego rozmawiając z mężczyzną należałoby utrzymywać chociaż częściowy kontakt wzrokowy, aby mógł patrzeć w twoje oczy i się nimi zachwycać. Do tego kontaktu wzrokowego dodany uśmiech może wywołać naprawdę pozytywny efekt. Takie zachowanie odbierane może być przez faceta jako zainteresowanie i skupienie na jego osobie. Jeśli chcesz oczarować faceta pamiętaj, że musisz wywołać w nim emocje, które pozwolą poczuć mu się częścią twoich myśli.

Podczas rozmowy słuchaj go uważnie, dawaj mu się wypowiedzieć do końca i wychwytuj jak mówi o czymś, co jest dla niego ważne, pokazuj zrozumienie np. klepnięciem w ramię patrząc mu w oczy i uśmiechając się. Każdy facet szuka u kobiety zrozumienia, czułości i miłości. Dlatego nie pięknym ubraniem a po prostu naturalnością i cechami charakteru możesz go oczarować tak, aby poczuł, że chce właśnie ciebie. Aby mężczyźni zwracali na ciebie uwagę, pamiętaj o schludnym i zadbanym wyglądzie, bo on również ma znaczenie. Uczesane włosy, lekki makijaż, czy czyste paznokcie, to istotne elementy. Nie musisz wcale upodobniać się do aktorek i robić się na bóstwo, bo to może oczarować faceta tylko do momentu rozmowy. Pokaż jaka jesteś w środku a nie na zewnątrz.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

Dodaj komentarz

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów Poznań Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna FototapetyNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe LesznoPozycjonowanie stron wwwbiuro rachunkowe onlineWynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaNaturalne kosmetykiKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem Zabawy edukacyjnebezpieczna wymiana dokumentówLampyFirma sprzątająca KrakówFirma remontowa KrakówRoboty ziemne