Jak sprawdzić czy facet nie kręci?

Poruszasz czasem ze swoim facetem poważne tematy, a on ciągle unika odpowiedzi i nie chce rozmawiać? Zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje i nie wiesz już, kiedy on kręci, a kiedy jest szczery? Problem ten jest dość powszechny wśród mężczyzn i ciężko jest zmusić upartego faceta do szczerości. Aby sprawdzić, czy facet nie kręci, nie odpuszczaj i domagaj się kategorycznej odpowiedzi na konkretne pytanie. Jeśli chcesz z nim porozmawiać o przyszłości i chciałabyś, aby w końcu się zadeklarował w prawo albo w lewo, bo nie chcesz już dłużej czekać, to nie pozwól, aby powiedział, że musi to przemyśleć, albo że taka decyzja wymaga czasu. Miał go już dość i niech się określi konkretnie, czego oczekuje od waszego związku. Człowiek, który chce ciągnąć w nieskończoność jakieś działanie i nie chce go zakończyć, to ma w tym jakiś cel. Kobieta, która pozwala, aby facet kręcił, przejmuje nad nią władzę i dopuszcza się jawnej manipulacji. Zmanipulowana kobieta nie potrafi samodzielnie myśleć i każde słowo faceta traktowane jest jak świętość. To on decyduje i będzie decydować o wszystkim, a kobieta ma tylko się dostosowywać. Dlatego nie wolno pozwalać na całkowitą kontrolę facetowi i wmawiać sobie, że to on ma rację, a nie Ty. Jeśli pozwolisz mu kręcić, to tak się będzie działo, a jeśli nie pozwolisz sobie na ściemnianie i ciągłe przeciąganie, to nie dojdzie do kręcenia przez faceta. Nie ma możliwości sprawdzenia, czy facet kręci, jeśli nie zmienisz swojego nastawienia i nie przestaniesz myśleć w tym związku o sobie. Jeśli facetowi się coś nie podoba i woli kręcić, że może później lub kiedy indziej, to zgadzanie się na to, jest psuciem swojego życia na życzenie. Aby kobiety się szanowały i mogły być na równi traktowane przez mężczyzn, muszą mieć swoje zdanie i bez względu na wszystko, zawsze i wszędzie, jeśli jest to konieczne, mówiły co myślą.

Pozwalanie na sterowanie swoją osobą, jest przyzwoleniem na kręcenie ze strony faceta. Jeśli czujesz, że facet kręci i próbuje tobą manipulować, a ty się z tym nie zgadzasz, powiedz kategorycznie NIE. Wtedy odechce mu się kręcić i wymyślać nowe bajeczki. Jest to najlepsza i najskuteczniejsza metoda, która może zdemaskować faceta. W tym miejscu trzeba zauważyć, że zakochana kobieta czasami nie chce widzieć, jak naprawdę wygląda jej związek i każdą bajeczkę traktuje poważnie. Jak pokazuje życie, wiele związków się rozpada w momencie, kiedy przychodzi do zdeklarowania się przez faceta. Jest to smutne lecz prawdziwe, a wina leży tylko po stronie kobiety, która sobie na to pozwalała przez lata. Tylko jasne stawianie sprawy i merytoryczna rozmowa, ale nie po 2 latach związku, ale w jego trakcie i na różnych etapach, mogą pokazać, czy Twój facet kręci i się maskuje, czy tak nie jest. Ważne jest, aby człowiek wiedział czego chce od życia i nie odkładał na jutro swoich oczekiwań, które są tłamszone kręceniem i wciskaniem kolejnych historyjek wyssanych z palca. Nie pozwól, aby miał jakąkolwiek furtkę do manipulacji. Jeśli Twój facet nie jest w stanie stanąć na wysokości zadania, to nie jest Twój problem, tylko jego. Nie powinno to być powodem do kręcenia i oszukiwania, lecz należałoby o tym porozmawiać, co z tym trzeba zrobić i jak ten problem rozwiązać. Reasumując, to czy facet będzie kręcił, czy też nie i jak to rozpoznać, zależy tylko od Twojego nastawienia.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów Poznań Laryngolog Wrocław Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna Fototapety Norwegia podatkiNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe Leszno Wynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaFotograf ślubny WrocławKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmemMedycyna naturalna Pojemniki Meble ogrodowe Zabawy edukacyjnePozycjonowanie stron wwwMotoryzacjaInteligentny dom