Jak stać się atrakcyjnym facetem?

Atrakcyjność mężczyzn jest inaczej postrzegana, niż atrakcyjność kobiet. Aby kobieta była postrzegana jako atrakcyjna, wystarczy że wyeksponuje to, co w niej najbardziej kobiece. Natomiast mężczyźni są mierzeni inną miarą. Nie tym w co są ubrani, lecz jak się zachowują i jakie mają podejście do życia. Wiele kobiet postrzega takich facetów za atrakcyjnych, którzy dobrze zarabiają i ich status materialny jest dość dobry. Nieważne jak wyglądają, lecz aby byli w stanie zaspokoić potrzeby materialne kobiety. Oczywiście element ten jest komentowany różnie przez kobiety i coraz częściej nie jest już brany pod uwagę. Dla niektórych kobiet, atrakcyjny facet to taki, który jest w stanie czymś jej zaimponować. Młode kobiety uwielbiają facetów rozrywkowych, którzy nie chcą małżeństwa, ani zobowiązań, tylko dobrą zabawę. Oczywiście jest to tylko jeden z modeli, jaki może być uważany za atrakcyjny. Dlatego, aby stać się atrakcyjnym facetem, należałoby po prostu być sobą. Nie traktować kobiet jak rzeczy, nie bawić się nimi i starać się okazywać szacunek. Kultura i dobre wychowanie jest dla kobiet czymś, co bardzo przyciąga facetów. Kolejnym czynnikiem czyniącym faceta atrakcyjnym, jest jego zachowanie i styl życia. Faceci prowadzący nieroztropny tryb życia, czyli którzy często piją, mają inne nałogi i o nic się nie starają, ani nie rozwijają się, postrzegani są przez kobiety jako nieatrakcyjni. W dzisiejszych czasach wielu mężczyzn osiada na laurach i po zakończeniu edukacji przestaje się rozwijać w jakimkolwiek kierunku.

Jest to oczywiście cecha niepożądana w oczach kobiet. Kobiety od zawsze szalały za facetami z pasją, czyli takimi, którzy oprócz pracy robią coś, co jest fajne np. uprawiają sport, grają na jakimś instrumencie, lub prowadzą jakieś swoje projekty. Każda kobieta szuka faceta, w którym znajdzie wsparcie, który zawsze będzie się starał iść do przodu, a nie stać w miejscu. Cechą dodającą atrakcyjności facetowi, jest również pewność siebie i wiara we własne siły oraz możliwości. Kobiety nie lubią facetów, którzy narzekają na swój los i nie robią nic, aby go zmienić, lecz wiecznie czekają na lepsze czasy. U faceta brak odwagi do podjęcia decyzji, jest oznaką strachliwości i to odpycha kobiety. Kobiety lubią facetów, którzy wiedzą, czego oczekują od życia i każdego dnia realizują swój cel. Część kobiet, za atrakcyjnych mężczyzn uważa takich, którzy preferują stagnację i wolą żyć bez większych problemów, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka, co oczywiście blokuje rozwój. Dlatego atrakcyjność mężczyzn jest pojęciem względnym i każda kobieta odbiera to inaczej. Należy pamiętać, że dopasowywanie się na siłę do kobiety, aby w jej oczach być atrakcyjnym, nie jest niczym dobrym i na dłuższy okres nie sprawdzi się. Zawsze trzeba być sobą i robić wszystko, aby się rozwijać, a na pewno zostanie to zauważone i docenione. To nie wygląd zewnętrzny, czyli niezbyt zgrabna sylwetka, czy nieładny ubiór, czynią faceta atrakcyjnym, lecz intelekt i zaradność życiowa. Minęły już te czasy, gdy tylko uroda faceta miała znaczenie. Coraz więcej kobiet wiąże się z facetami mało atrakcyjnymi na pozór, lecz takimi, którzy potrafią sobie poradzić w życiu i zapewnić sobie oraz swojej partnerce godne i bezpieczne życie.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa ściany z kamienia projekty domów Poznań Laryngolog Wrocław Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki > dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna Fototapety Norwegia podatkiNajlepszy dj na wesele Dj na wesele Warszawadomy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe Leszno Fotografia ślubna Nowy Sącz Wynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych firma budowlana Kraków dj na wesele warszawageodeta łódź owoce suszone naturalniechirurg stomatologiczny Kraków Pozycjonowanie WarszawaOczyszczalnia przydomowa z montażem przydomowe oczyszczalnie ścieków Rejsy wycieczkowezespół na wesele Warszawaimprezy integracyjnePiece na ekogroszek Fotograf ślubny WrocławKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmemMedycyna naturalna
REKLAMA: leasing Podręczniki do szkół podstawowych Testy dla maturzystów

One thought to “Jak stać się atrakcyjnym facetem?”

  1. To prawda, nie ważne co masz na sobie, ważne jaki jesteś. Coś o tym wiem bo nie szata zdobi człowieka. Na atrakcyjność składa się wiele czynników, a nie wygląd, który jest niewielkim ułamkiem całości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA: Gry i zabawy edukacyjnedystrybutor wodyangielski łódź Adidaszakłady pogrzebowe warszawaKatalog firmPuchary Apartamenty Gdynia Apartamenty ŚwinoujścieKomornik WarszawaUkładanie kostki brukowej Warszawa wywóz smieci warszawa Hotel Kaszubynaprawa volvo warszawapralnia odzieży roboczejzmysłowa bieliznapochłaniacze wilgoci bilety na barceloneirygatory stomatologicznemebleanodowanieimplanty karkówKancelaria adwokacka GdyniaKancelaria adwokacka Warszawaaurora borealepogrzeby warszawahaki holowniczekarnisze elektryczne warszawachemia gospodarczapapier do sublimacji top restaurants in warsaw busy do niemiec rzeszówcalcium caseinate adblu  Agencja Reklamowa 3thermodermatolog wilanówusługi pogrzebowe warszawa praca dla kierowcy praca dla kierowcy stelvio opony