Jak zrozumieć kobietę?

Mówi się, że kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa. Stwierdzenia tego mężczyźni używają w momentach, w których nie mogą się dogadać ze swoją kobietą i nie rozumieją dlaczego tak się dzieje. Powszechnie uważa się, że kobiet nie należy próbować zrozumieć, bo jest to niemożliwe, a po prostu trzeba je kochać. Oczywiście nie jest to do końca prawdą. Zrozumienie jest możliwe w momencie porozumienia. Aby zrozumieć swoją kobietę, musisz po prostu się z nią porozumieć. Często bywa tak, że jeśli robisz coś, co nie podoba się twojej kobiecie, lub coś, czego ona nie chciałaby abyś to robił, to zaczyna się mozolne tłumaczenie, które i tak nie trafia do twojej kobiety. W tej sytuacji zaczynasz zadawać sobie pytania, jak zrozumieć kobietę. Kobiety z natury chciały, aby wszystko było po ich myśli i aby facet był poddany. Niezrozumienie mężczyzn przez kobiety może wywodzić się z braku akceptacji dla związku partnerskiego.

Kobieta nie dopuszcza do siebiemyśli , że możesz się jej sprzeciwić i myśleć inaczej niż ona tego od ciebie oczekuje. W sytuacjach, w których wykazujesz się własnym zdaniem zaczynają się kłótnie, niezrozumienie i pretensje. Dlatego, aby uniknąć niepotrzebnych kłótni z kobietą, staraj się robić to, czego ona od ciebie oczekuje a nie to, co ty chcesz zrobić. Musisz pamiętać, że nie ma możliwości nawiązania z kobietą dialogu mającego na celu wytłumaczenie jej, że powinna uszanować twoje zdanie. Takie operacje udają się tylko nielicznym facetom. Kobiety są z natury uparte i nie można wpłynąć na nie tak, jak ty byś chciał. Najlepiej okazuj swojej kobiecie, że rozumiesz jej potrzeby i że stawiasz je na pierwszym miejscu. Jednocześnie oczekuj tego samego od swojej kobiety. Staraj się stworzyć związek partnerski oparty na zrozumieniu, na szanowaniu zdania partnerki i własnego zdania.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

Dodaj komentarz

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów Poznań Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna FototapetyNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe LesznoPozycjonowanie stron wwwbiuro rachunkowe onlineWynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaNaturalne kosmetykiKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem Zabawy edukacyjnebezpieczna wymiana dokumentówLampyFirma sprzątająca KrakówFirma remontowa KrakówRoboty ziemne