Kłamstwo w związku

Kłamstwo w związku nie jest wskazane. Ukrywanie czegokolwiek, jeśli nawet wydaje się nam, że partner się o tym nie dowie, to pierwszy krok do rozpadu związku. Kłamstwo jest jak kropla wody drążąca skałę. Z czasem szczelina powiększa się i jest nie do opanowania. Szczerość to podstawa związku, bez niej nie ma możliwości zbudowania trwałego związku. Tajemnice dobre są w serialach, ale nie w życiu. Dowiadywanie się o mrocznych tajemnicach swojego partnera/partnerki nie może mieć miejsca w trakcie trwania związku. Bardzo często zdarza się tak, że facet dowiaduje się o tym , że jego partnerka ma nieciekawą przeszłość i to z czasem doprowadza do rozpadu związku. Kiedy kogoś poznajesz, staraj się być sobą i nic nie ukrywaj. Jeśli będzie chciał/chciała z tobą być, to co wcześniej robiłeś/ robiłaś będzie bez znaczenia. W trwałych związkach kłamstwo ma kilka oblicz. Jednym z nich jest bez wątpienia wyznawana zasada, co z oczu to z serca. Myślenie tego typu jest o tyle błędne, ponieważ prawda zawsze z czasem wyjdzie na jaw.

Celowe niedomówienia zwłaszcza podczas poznawania drugiej osoby, mogą sprawić dużą przykrość. Kiedy kobieta czy facet ukrywa swoją skomplikowaną sytuację emocjonalną i wmawia drugiej osobie, że jest dobrze, mimo że tak nie jest, to celowo naprowadza nas na minę. Na kłamstwie nawet najmniejszym nie można budować zaufania. Żadne kłamstewko, jeśli nawet jest błahe nie ma prawa mieć miejsca. Jeśli twoje tajemnice wyjdą na jaw poprzez osoby trzecie, to nie dziw się, że twój związek się rozleci. Budując dom na wodzie, musisz być świadomy, że nie będzie on trwały. Nie wolno bać się mówić prawdy tylko dlatego, że boisz się reakcji drugiej osoby. Nie zakładaj z góry, że reakcja ta będzie bardzo negatywna. Osoby, które nie chcą być szczere, prawdopodobnie w poprzednich związkach nie miały zaufania. Jeśli kocha i ufa to dlaczego ma niezrozumieć. Niezrozumienie rodzi się właśnie z kłamstwa w związku. Kiedy ktoś raz zostanie okłamany, to nie będzie już ufał tak, jak na początku. Chcąc stworzyć związek oparty na zaufaniu, szczerości i miłości, trzeba zawsze mówić swojemu partnerowi/partnerce o tym co nas nurtuje, lub o tym co zrobiliśmy i teraz żałujemy. Wybaczenie może być tylko po wyznaniu swoich win. W innym przypadku kłamstwo w związku może przerodzić się w złość i nienawiść.

Ocena użytkownika
Jak nas oceniacie
5 based on 11 votes
REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa ściany z kamienia projekty domów Poznań Laryngolog Wrocław Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki > dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna Fototapety Norwegia podatkiNajlepszy dj na wesele Dj na wesele Warszawadomy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe Leszno Fotografia ślubna Nowy Sącz Wynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych firma budowlana Kraków dj na wesele warszawageodeta łódź owoce suszone naturalniechirurg stomatologiczny Kraków Pozycjonowanie WarszawaOczyszczalnia przydomowa z montażem przydomowe oczyszczalnie ścieków Rejsy wycieczkowezespół na wesele Warszawaimprezy integracyjnePiece na ekogroszek Fotograf ślubny WrocławKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem
REKLAMA: leasing Podręczniki do szkół podstawowych Testy dla maturzystów Dochodzenie odszkodowań

One thought to “Kłamstwo w związku”

  1. Poznałem cudowną kobietę ale jak ją poznawałem to nie powiedziałem jej wszystkiego o sobie. Boję się jej o tym powiedzieć, bo może mnie zostawić jak się dowie. Jesteśmy razem już rok. Faja porada ale strach w moim przypadku jest tak silny, że nie wiem czy się przełamie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA: dystrybutor wodyangielski łódź Adidaszakłady pogrzebowe warszawaKatalog firmPuchary Apartamenty Gdynia Apartamenty ŚwinoujścieKomornik WarszawaUkładanie kostki brukowej Warszawa wywóz smieci warszawa śmieszne skarpetkiHotel Kaszubysprężyny skrętne naprawa volvo warszawapralnia odzieży roboczejzmysłowa bieliznapochłaniacze wilgoci bilety na barceloneirygatory stomatologicznemeblegadżety reklamoweanodowanieimplanty karkówKancelaria adwokacka GdyniaKancelaria adwokacka Warszawaaurora borealepogrzeby warszawahaki holowniczekarnisze elektryczne warszawachemia gospodarczapapier do sublimacji top restaurants in warsaw busy do niemiec rzeszów calcium caseinate adblue emulator Agencja Reklamowa 3thermo