O czym rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce?

Pierwsze spotkanie z dziewczyną, która Ci się podoba, jest zawsze stresujące, ponieważ chciałbyś jak najlepiej wypaść i pokazać się z najlepszej strony. Rozmowa z dziewczyną nie może być traktowana przez Ciebie, jak jakiś egzamin czy spotkanie rekrutacyjne. Jeśli nie będziesz sobą, a będziesz udawał kogoś, kim nie jesteś, to z czasem kobieta to odkryje i znajomość ta skończy się szybciej niż myślisz. Z reguły jest tak, że kobiety są bardziej nieśmiałe od facetów i liczą na to, że to mężczyzna będzie prowadził całą rozmowę. Dlatego musisz się przygotować na taką ewentualność. Kiedy dochodzi do obustronnego milczenia, to kobieta zaczyna się zniechęcać. Mimo, że kobieta nic nie mówi, to uważa, że jak facet robi to samo, to jest nudny i nie ma nic do powiedzenia. Dlatego rozmowa na pierwszej randce musi być przemyślana i dopasowana do sytuacji. Nie wszędzie można rozmawiać o tym samym. Dlatego zawsze pamiętaj, że należy kontrolować rozmowę i analizować jej przebieg. Jeśli mimo Twoich wysiłków, kobieta milczy i odpowiada tylko śmiechem, to znaczy, że kompletnie jej nie interesujesz i szkoda Twojego czasu. Kobiety z reguły lubią facetów, nad którymi mogą dominować. Dlatego zbytnie pokazywanie swojej pewności siebie, może być odebrane negatywnie. Zaczynając rozmowę z dziewczyną, staraj się mówić o tym, co może was obojga interesować czyli np.: muzyka, film lub tematy typowo luźne. Każdy temat staraj się rozwijać tak, aby nie był za szybko ucinany.

Jeśli okaże się, że kobieta nie jest zainteresowana takimi tematami, zacznij ją pytać co lubi, czym się interesuje. Nie możesz oczywiście cały czas zastanawiać się, jak tu rozmawiać, aby nie odstraszyć kobiety. Zbytnio wyreżyserowana rozmowa zostanie od razu wychwycona. Kobiety z reguły nie mają odwagi, aby mówić to, o czym myślą i nawet jak nie będzie się im podobała rozmowa, to Ci o tym nie powiedzą wprost. Dlatego leć na żywca i traktuj jako normalną rozmowę. Jeśli nie spodobasz się kobiecie, to trudno, nic na to nie poradzisz. Pierwsza randka jest zawsze takim sprawdzianem na to, czy coś zaiskrzy, lub czy się sobie spodobacie. Nie zawsze to, że Ci się podoba z wyglądu, będzie oznaczać, że przypadnie Ci do gustu. Czasami sam wygląd to za mało i nie jest on czymś, co sprawia, że jest łącznikiem ludzi. Dlatego nadmierne produkowanie się, również nie jest niczym normalnym. Przy braku reakcji drugiej strony, daremne jest jej kontynuowanie. Jeśli jednak taka reakcja nastąpi, to należałoby rozwinąć rozmowę i zejść na tematy bardziej przyziemne, aby pokazać, że Twoje życie to nie jest beztroska, ale problemy życia codziennego. Kobiety lubią mężczyzn, którzy poważnie traktują życie, a nie tylko jako ciągłą zabawę. Zacznij skupiać się na jej osobie i zacznij jej pokazywać w rozmowie, że faktycznie Ci się podoba. Lecz tylko wtedy, kiedy zobaczysz, że zainteresowała się również Tobą. Jeśli chodzi ściśle o tematy, na które należałoby rozmawiać, to wybór jest szeroki. Rozmawiaj o pogodzie, o tym, co was otacza, o tym, czym się interesujecie lub co robicie na co dzień. Niech rozmowa będzie o was a nie o kimś, bo to wy chcecie się poznać.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów Poznań Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna FototapetyNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe LesznoPozycjonowanie stron wwwbiuro rachunkowe onlineWynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaNaturalne kosmetykiKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem Zabawy edukacyjnebezpieczna wymiana dokumentówLampyFirma sprzątająca KrakówFirma remontowa KrakówRoboty ziemne