O czym rozmawiać z facetem na pierwszej randce?

Pierwsza randka z facetem, który Ci się podoba, jest czymś ważnym, co ma duży wpływ na dalszy rozwój znajomości. Każda kobieta chciałaby jak najlepiej zaprezentować się przed facetem, który się jej podoba i zastanawia się o czym z nim rozmawiać. Tego, czego nie lubi każdy facet, to jest zarozumialstwo wśród kobiet. Zresztą tego nie lubią również kobiety w facetach. Dlatego przechwalanie się i skupianie całej uwagi na sobie, jest czymś, czego nie powinno się robić podczas rozmowy z facetem. Staraj się bardziej skupiać na nim, niż na sobie i pokaż mu, że Cię interesuje i chcesz go bliżej poznać. Poruszaj tematy, które zainteresują was obojga i o których będziecie mogli wspólnie dyskutować. Wciągające dyskusje pomagają rozładować stres i być naturalnym podczas rozmowy. Mężczyźni lubią kiedy kobiety mają coś do powiedzenia. Milczenie i odpowiadanie na każde pytanie śmiechem, uświadomi facetowi, że nie jesteś nim zainteresowana. Ważne jest, aby nie udawać kogoś, kim się nie jest i być naturalną. Takie podejście pokaże mu, że fajnie Ci się z nim rozmawia i dobrze się czujesz w jego towarzystwie. Wiele kobiet chce wypaść jak najlepiej i nie zachowują się naturalnie, co w finale tworzy negatywny obraz kobiety. Jeśli o coś go zapytasz, to daj mu odpowiedzieć, aby to nie wyglądało na monolog. Jeśli jesteś nieśmiała, to improwizuj i rozmawiaj o tym co was otacza, o pogodzie, czy jakimś filmie. Jeśli jednak facet jest nieśmiały i tylko ty mówisz, to zapewne jest bardzo zestresowany i nie chce nic mówić, aby nie wyjść na kogoś, kto coś palnął bez sensu.

W takim momencie można zastosować stymulację zewnętrzną, a więc możesz delikatnie się o niego otrzeć, złapać za rękę, lub poklepać po ramieniu. Facet będzie wiedział, że faktycznie Ci się podoba i robisz wszystko, aby mu to dać do zrozumienia. Nie rozmawiaj z nim o swoich byłych i przeszłości. Pozostaw te informacje dla siebie, bo to co było jest przeszłością i nie ma znaczenia. Wskazane jest, aby powiedzieć, że miło mi się z Tobą rozmawia i spędza czas. Nie rozmawiaj o polityce czy religii. Drażliwe tematy mogą was tylko poróżnić. Na tego typu rozmowy przyjdzie jeszcze pora, jak się lepiej poznacie. Rozmawiaj z nim o życiu, pokaż mu, że myślisz o przyszłości i ten temat jest dla Ciebie ważny. Zawsze pokazuj, że masz swoje zdanie i wiesz czego chcesz od życia. Natomiast nigdy nie lamentuj, że nie masz szczęścia i coś Ci w życiu nie wyszło. Mazgajstwo to najgorsza cecha człowieka, która nie podoba się nikomu. Zawsze, kiedy do niego mówisz, patrz na niego i utrzymuj kontakt wzrokowy. Niech skupia się na Tobie, tak jak ty na nim, dlatego jest to tak ważne podczas pierwszej randki z facetem. Nie zniechęcaj się jeśli rozmowa nie wygląda tak, jakbyś tego oczekiwała. Pierwsza randka dla obu stron jest zawsze stresująca. Dlatego dobrze jest spotykać się na niej nie w lokalach, lecz gdzieś na powietrzu, aby dać sobie przestrzeń i swobodę. Czasami na facetów działają jakieś niewielkie komplementy typu, że dobrze wygląda, lub że jest miłym facetem. Podczas pierwszej randki rozmowa powinna być czynnością zapoznawczą, a więc ma dać facetowi do zrozumienia, że umówiłaś się z nim, bo Ci się podoba i chcesz, aby się z Tobą spotykał. Jeśli faktycznie tak jest, to powiedz mu to, bo sam się nie domyśli, ponieważ nikt nie jest jasnowidzem.

Jak oceniasz nasz artykuł?

/ 5.

Dodaj komentarz

REKLAMA: Antyki meble druk na folii Warszawa projekty domów Poznań Wycena działek/mieszkań Wrocław ekspres na kapsułki dystrybutor kawy lavazza montaż i serwis klimatyzacji Warszawa projektowanie ogrodów charakterystyka energetyczna FototapetyNajlepszy dj na wesele domy z bali architektura i projektowanie wnętrz Trójmiasto montaż klimatyzatorów warszawa Biuro rachunkowe LesznoPozycjonowanie stron wwwbiuro rachunkowe onlineWynajem apartamentów Gdańsk polnische Fenster fotograf ślubny Łódź tworzenie aplikacji mobilnych geodeta łódź przydomowe oczyszczalnie ściekówzespół na wesele WarszawaNaturalne kosmetykiKosmetyki naturalneLavazza dla firm Zarządzanie najmem Zabawy edukacyjnebezpieczna wymiana dokumentówLampyFirma sprzątająca KrakówFirma remontowa KrakówRoboty ziemne