Dlaczego mój facet przestaje się mną interesować?

Na samym początku, zanim zaczniesz zastanawiać się dlaczego twój facet przestaje się tobą interesować, odpowiedz sobie na pytanie, czy nie działa to w dwie strony. Bardzo często kobiety doszukują się problemu w sobie. Szukają odpowiedzi w swoim wyglądzie, wieku czy zachowaniu. Problem przeważnie leży gdzie indziej. Bardzo często wydaje się, że kiedy już jesteśmy w związku, to jest logiczne, że zainteresowanie jest. Otóż rzeczywistość wygląda całkiem inaczej. Uważasz, że zawsze będziesz działać tak samo na faceta, jak było to na początku. Przypomnij sobie jak było w twoim związku na początku i porównaj to z tym, co jest teraz. Na początku wielka namiętność, moc uczuć i ciągłe starania aby było mu jak najlepiej ze mną. Błędne jest myślenie, że ten etap jest jednorazowy i z czasem w sposób naturalny się kończy. Uważasz, że kiedy jesteście już małżeństwem to dalsze staranie się o dobre samopoczucie partnera jest już nielogiczne, bo skoro ożenił się ze mną, to oznacza, że mu się podobam i rozpalam jego uczucia.

Miłość jest jak ognisko, do którego trzeba ciągle podrzucać drewno, aby płonęło tak, jak na początku. Żeby ta miłość trwała jak najdłużej, musicie oboje interesować się sobą tak samo jak na początku, a nie tak , że to facet ma się tobą tylko interesować, a jak nie robi tego, to już mnie nie kocha, albo ma kochankę. Oczywiście również może mieć to miejsce. Jeśli masz ochotę go pocałować, to po prostu zrób to spontanicznie i pokaż, że tego chcesz, że on cię bardzo pociąga i interesuje ciebie, mimo, że jesteście już jakiś czas ze sobą. Czekanie na to , że to facet ma ciebie pierwszy pocałować, oznacza, że od początku źle pojmowałaś znaczenie zainteresowania. Brak zainteresowania może wziąć się z braku zrozumienia. Kiedy twój facet chce się z tobą kochać, a ty po prostu nie masz ochoty, lub jest coś, co ciebie przed tym blokuje, powiedz mu o tym, zacznijcie rozmawiać. Brak rozmowy w takiej sytuacji może spowodować, że facet przy tobie poczuje się już nieatrakcyjnie, odczuwa, że już nie chcesz jego bliskości i przestanie się zwyczajnie starać.

Nie zaprasza ciebie już nigdzie, nie przynosi kwiatków, daje ci do zrozumienia, że skoro on ciebie już nie interesuje, to dlaczego on ma się tobie narzucać i wszczynać konflikty. Bardzo często zwykłe problemy, zmęczenie, czy po prostu nie staranie się o swoje względy, doprowadza do takiej sytuacji. Bardzo często kobieta, kiedy już zdobędzie faceta, to przestaje o siebie dbać. Często zapomina o codziennej higienie. Co daje do zrozumienia facetowi, że już mnie nie kręcisz i nie będę się starała o coś, co nie ma sensu. Dlatego receptą na to, aby twój partner się tobą interesował, zawsze okazuj mu zainteresowanie jego osobą. W przypadku, kiedy jednak związek od początku nie był oparty na miłości, a tylko na zauroczeniu, czy fizyczności, to dalsze zastanawianie się dlaczego mój facet się mną nie interesuje jest bezcelowe i krzywdzące dla ciebie.

Dodaj komentarz