Dlaczego moja kobieta przestaje się mną interesować?

Dlaczego moja kobieta przestaje się mną interesować? Kobiety są ludźmi wyczulonymi i wrażliwymi na słowa. Zainteresowanie kobiety mężczyzną mija z kilku powodów. Jeśli jest to miłość młodzieńcza, to po prostu kończy się fascynacja. Jeśli jest to związek z jakimś stażem, czy małżeństwo, to jest to sprawa prostsza niż się wydaje. Każdy związek powinien mieć jakiś cel i powinien być zbudowany wzajemnym uczuciu, na prawdzie, szczerości i wytrwałości. Kobieta przestaje się interesować facetem z kilku powodów, i nie chodzi tu tylko o uczucie, ale o całokształt. Kobiety bardzo często czują się zawiedzione w stosunku do partnera, kiedy uważają, że związek nie daje jej tego, czego oczekiwała. Stwierdza, że człowiek którego kocha, chyba ma inne plany skoro prze tyle czasu nic nie zmienił i nie pchnął tego wszystkiego do przodu. Wtedy uruchamia się takie zrezygnowanie i myśli, że to wszystko nie ma sensu.

Może to być spowodowane również brakiem higieny osobistej z twojej strony. Brak zainteresowania może być spowodowany twoją zmianą w innego człowieka. Kobieta może pomyśleć, że facet nie jest taki , jaki był na początku, nie daje mi już buzi na dzień dobry, zaniknęła w nim spontaniczność. Brak zainteresowania w stosunku do mężczyzny może być spowodowany tym ,że ty się nią nie interesujesz i czuje się odrzucana, niekochana i niepotrzebna. Interesują się tak swoją kobietą, jak ty chciałbyś, aby ona się tobą interesowała. Z upływem czasu wydaje ci się, że już nie musisz się starać, pokazywać jej każdego dnia, że ci na niej zależy. Kobiety niestety odbierają to inaczej, lubią być adorowane, podrywane i być zawsze w centrum zainteresowania.

Kobiecie nigdy dość takich gestów jak kwiatek, spontaniczny całus, przyjacielska rozmowa, czy mówienie jej, że ją kochasz i że ci na niej zależy. Kobiety lubią być każdego dnia utwierdzane w tym, że jest dla ciebie ważna. Nie wystarczy im jednorazowe wyznanie. Zwykły SMS z pytaniem jak się czujesz, jak ci mija dzień, jest takim gestem, który może jej pokazać, że nadal jest dla ciebie ważna. Takie gesty przez kobiety są odbierane pozytywnie i pokazują, że jest się o kogo starać i przy tym o wszystko inne co pielęgnuje wzajemną miłość i wspólne szczęście. Takie zachowania działają jak taki motor napędowy waszego związku. Kobiety angażują się bardziej niż mężczyźni ze względu na wrażliwość, ale i są bardzo dobrymi obserwatorami, są bardziej racjonalne niż mężczyźni i tego samego oczekują od ciebie.

Dodaj komentarz