Pozycjonowanie stron www Lublin Cześci samochodowe Dlaczego moja kobieta przestaje się mną interesować?

Dlaczego moja kobieta przestaje się mną interesować?

4.8
(145)

Dlaczego moja kobieta przestaje się mną interesować? Kobiety są ludźmi wyczulonymi i wrażliwymi na słowa. Zainteresowanie kobiety mężczyzną mija z kilku powodów. Jeśli jest to miłość młodzieńcza, to po prostu kończy się fascynacja. Jeśli jest to związek z jakimś stażem, czy małżeństwo, to jest to sprawa prostsza niż się wydaje. Każdy związek powinien mieć jakiś cel i powinien być zbudowany wzajemnym uczuciu, na prawdzie, szczerości i wytrwałości. Kobieta przestaje się interesować facetem z kilku powodów, i nie chodzi tu tylko o uczucie, ale o całokształt. Kobiety bardzo często czują się zawiedzione w stosunku do partnera, kiedy uważają, że związek nie daje jej tego, czego oczekiwała. Stwierdza, że człowiek którego kocha, chyba ma inne plany skoro prze tyle czasu nic nie zmienił i nie pchnął tego wszystkiego do przodu. Wtedy uruchamia się takie zrezygnowanie i myśli, że to wszystko nie ma sensu.

Może to być spowodowane również brakiem higieny osobistej z twojej strony. Brak zainteresowania może być spowodowany twoją zmianą w innego człowieka. Kobieta może pomyśleć, że facet nie jest taki , jaki był na początku, nie daje mi już buzi na dzień dobry, zaniknęła w nim spontaniczność. Brak zainteresowania w stosunku do mężczyzny może być spowodowany tym ,że ty się nią nie interesujesz i czuje się odrzucana, niekochana i niepotrzebna. Interesują się tak swoją kobietą, jak ty chciałbyś, aby ona się tobą interesowała. Z upływem czasu wydaje ci się, że już nie musisz się starać, pokazywać jej każdego dnia, że ci na niej zależy. Kobiety niestety odbierają to inaczej, lubią być adorowane, podrywane i być zawsze w centrum zainteresowania.

Kobiecie nigdy dość takich gestów jak kwiatek, spontaniczny całus, przyjacielska rozmowa, czy mówienie jej, że ją kochasz i że ci na niej zależy. Kobiety lubią być każdego dnia utwierdzane w tym, że jest dla ciebie ważna. Nie wystarczy im jednorazowe wyznanie. Zwykły SMS z pytaniem jak się czujesz, jak ci mija dzień, jest takim gestem, który może jej pokazać, że nadal jest dla ciebie ważna. Takie gesty przez kobiety są odbierane pozytywnie i pokazują, że jest się o kogo starać i przy tym o wszystko inne co pielęgnuje wzajemną miłość i wspólne szczęście. Takie zachowania działają jak taki motor napędowy waszego związku. Kobiety angażują się bardziej niż mężczyźni ze względu na wrażliwość, ale i są bardzo dobrymi obserwatorami, są bardziej racjonalne niż mężczyźni i tego samego oczekują od ciebie.

Zapraszamy do oceny

4.8 / 5. 145

Leave a Comment

Rzeczoznawca majątkowy Wrocław projektowanie ogrodów fotografia ślubna lublin filmy biznesowe Biuro księgowe Błonie naklejki akcesoria wędliniarskie Hausbetten Kinderbedden Zegarki męskie System zarządzania energią