Dlaczego żaden chłopak mnie nie chce?

Podobnie jak chłopaki, ten sam problem mają dziewczyny zakompleksione, nieśmiałe i małomówne, liczą, że to facet zrobi pierwszy krok i podejdzie. Jeśli jednak tego nie robi, to uważają, że żaden chłopak mnie nie chce. Doszukują się w sobie negatywnych cech, a to, że nie są atrakcyjne, a to, że są za niskie. Takie tłumaczenia nie mają nic wspólnego z problemem, problem jest w głowie. Owszem to kobiety powinny być zdobywane, ale jeśli nie dasz mu żadnego znaku, to nie wiadomo, jak będzie ci się podobał, to nie dojedzie do rozmowy. Kobiety są obiektem westchnień mężczyzn od wieków. Dlatego twoje myślenie, że żaden facet ciebie nie chce, spowodowane jest twoją niską samooceną, a także nieśmiałością i strachem. Podejmij pierwsza rozmowę z napotkanym człowiekiem, udaj, że pytasz o drogę, czy o godzinę, a później uśmiechnij się i przekonasz się, że uśmiechem wywołasz pozytywną reakcję.

Przekonasz się, że taki mały gest potrafi zdziałać dużo. Na drugą lekcję, aby się przekonać, że jesteś fajną i ładną dziewczyną wybierz, np. rozmowę na przystanku pytając jakiegoś chłopaka o autobus. Nawiąż dłuższa rozmowę, czy już był itp. Uśmiechaj się delikatnie do niego, ale nie natarczywie. Takie ćwiczenia mają pokazać ci, że jesteś osobą zauważalną, na którą ludzie zwracają uwagę. Najważniejsze jest przełamanie się w sobie i powiedzenie jestem atrakcyjną i ciekawą kobietą. Wylecz się z kompleksu szarej myszki i staraj się każdego dnia iść z poniesioną głową, aby wszyscy mogli podziwiać, jaka jesteś piękna. Ponieważ każda kobieta jest piękna i za każdą ogląda się codziennie wielu facetów. Problem ten oprócz osób nieśmiałych i zakompleksionych mają osoby, które w każdym facecie nie widzą tego, którego chciałyby poznać. Jak nie jest za mało przystojny, to znowu za niski, a to nie jest np. z zawodu kimś, kto może zapewnić mi dobre życie itp.

Takie kobiety uważają, że nie będą z byle kim, bo jeśli nie ten jedyny, to wcale. Uważają, że podoba się im tylko ten typ faceta i tylko w tym gustują. Jeśli żaden facet, który jest w twoim typie, nie zwraca na ciebie uwagi, to uważasz, że żaden facet mnie nie chce. Nie dopuszczasz nawet do siebie, że mogłabyś spojrzeć i dać się poznać komuś, kto nie do końca, ale częściowo spełnia te wymagania. Sprawą oczywistą jest, że to tylko od ciebie zależy czy zechcesz podnieść swoją samoocenę, myśleć o sobie pozytywnie i pokazywać, że jesteś otwarta dla wszystkich, których znasz i których chcesz poznać.

Dodaj komentarz