Dlaczego żadna dziewczyna mnie nie chce?

Dlaczego żadna dziewczyna mnie nie chce? Niska samoocena, nieśmiałość i nieumiejętność rozmowy stwarzają w tobie wątpliwości, z których nasuwa się pytanie, dlaczego żadna dziewczyna mnie nie chce. Ten problem jest zauważalny wśród młodych, nieśmiałych ludzi, lub ludzi, którzy mają kosmiczne wymagania do kobiet. Każdy człowiek ma jakieś kompleksy i to nimi się kieruje, myśląc tak o sobie, że żadna dziewczyna mnie nie chce. Wszystko tak naprawdę zaczyna się w głowie. Facet mówiący, że żadna kobieta go nie chce, mówi to na podstawie, tego, że żadna go nie podrywa, nie okazuje zainteresowanie bez jego pierwszego kroku. Mija codziennie wiele kobiet, czy to w pracy, czy w szkole i czeka, aż dziewczyna sama do niego podejdzie, a to jest zwyczajnie niemożliwe. Kobiety z natury uważają, że nie wypada im zaczepiać, bo może to być źle odebrane przez faceta.

Prawie nigdy kobieta pierwsza nie podchodzi do faceta i nie pokazuje zainteresowania. Myślenie, że dziewczyna podejdzie sama do ciebie i da ci numer, jest błędne. Sam fakt, że jesteś mężczyzną i, że jesteś obiektem zainteresowań kobiet, powoduje, że twój problem jest u ciebie w głowie. Odblokuj się i zacznij myśleć, że mężczyzna jest dla kobiety a kobieta dla mężczyzny. Pamiętaj, że każda kobieta ma inny gust i wymagania, może podobasz się wielu kobietom, nie wiedząc o tym. Niejednokrotnie ktoś, kto ci się podoba, myśli dlaczego, on nie chce zwrócić na mnie uwagi. Oprócz ludzi mających niską samoocenę nieśmiałość, czyli problem w sobie i wmawianie, że żadna dziewczyna mnie nie chce, są to ludzie mający nadmierne oczekiwania co do kobiet. Osoby takie interesują się kobietami, które nigdy się takimi osobami jak oni nie zainteresują. Stwarzasz sobie w głowie tylko jeden typ kobiety i tylko taką chcesz.

Nie wyobrażasz sobie, że mógłbyś obniżyć oczekiwania. Osoby, które mówią, że żadna dziewczyna mnie nie chce, to osoby, które zapewne podobają się osobom, które nam się nie podobają. Radą dla osób z niską samooceną i nieśmiałością jest po prostu szczere otwarcie na kobiety. Trzeba zauważać w kobiecie człowieka, któremu się podobamy, nie wiedząc tego. Mężczyźni, którzy nie chcą wyjść poza szablon swojego ideału, wiedząc, że ten typ jest dla nich nieosiągalny, powinni zacząć zwracać uwagę na inne kobiety i obniżyć swoje wymagania.

Dodaj komentarz