Gdzie szukać chłopaka?

Gdzie szukać chłopaka? To pytanie zadaje sobie chyba każda każda kobieta. Oczywiście miejsc takich jest mnóstwo. Teoretycznie chłopaka można poznać wszędzie, jednak nie wszędzie znajdziesz tego, którego szukasz. Z jednej strony wiele osób powie, że można go poznać, w Internecie, szkole, pracy, na imprezie, czy w bibliotece. W każdej poradzie, na początku zalecam postawienie sobie celu, kogo szukamy, a dopiero wtedy zacznij szukać. Szukając na oślep nie znajdziesz nic trwałego i logicznego. Miejsce, w jakim szukasz chłopaka przeważnie odzwierciedla jego charakter. Na imprezie można poznać człowieka, który jest rozrywkowy czyli otwarty, beztroski, ceniący sobie wolność. Osoba taka lubi poznawać nowych ludzi, nawiązywać przyjaźnie i stara się unikać stałych zobowiązań. Osób takich szukają młode licealistki, studentki, które nie szukają zobowiązań. W Internecie można spotkać całkiem inny typ człowieka. Typ ten charakteryzuje się skrytością, nieśmiałością i zdecydowaniem. Osoby takie wiedzą czego chcą. Mają swój cel, determinację, są zdecydowani. Bardzo często takim ludziom brakuje pewności siebie.

Chodząc po ulicy noszą słuchawki w uszach, czy też okulary przeciwsłoneczne. Nie są w stanie w realu nawiązać znajomości. Osoby takie wiedza czego chcą, szukają stabilizacji życiwej. Chłopaka można poznać również na uczelni lub na kursie. Ludzi, którzy się dokształcają, studiują, kończą kursy, charakteryzują się bez wątpienia ambicją, uporem, ale i lekką niepewnością, i nie do końca wierzą w siebie. Nie do końca takie osoby wiedzą, co ich tak naprawdę może zadowolić. Osoby takie mają przeważnie wysokie wymagania w stosunku do Kobiet. Chcą, aby co najmniej im dorównywały , lub nawet przewyższały. Osoby takie szukają doskonałości. Chłopaka poznać można również w bibliotece. Mężczyzn lubiących przebywać w bibliotece charakteryzuje spokój, roztropność i otwartość na wiedzę, oraz szacunek dla czyjegoś zdania. Osoby takie szukają kobiet podobnych do siebie, a więc spokojnych, racjonalnie myślących i otwartych na wiedzę. Miejscem do poznania faceta może być także praca. W miejscu pracy ciężko jest tak naprawdę poznać prawdziwą naturę człowieka.

Czas jaki przebywa się codziennie z tą samą osobą może doprowadzić do nawiązania więzi pomiędzy ludźmi, którzy stają się dla siebie bliskimi znajomymi. W pracy, mężczyzn szukają kobiet przeważnie takich, które nie mają czasu gdzieś wyjść, lub szukają kogoś na swoim poziomie wykształcenia, czy też umiejętności. Osoby takie uważają, że przebywając po 10-12 godzin na dobę w pracy, może stworzyć głęboką więź. Ludzie takich charakteryzuje wysoka samoocena osobista, a także zamkniętość na to co nowe i nieznane. Każdą kobieta szuka innego faceta, dlatego musi wiedzieć jakie cechy charakteru najbardziej jej imponują i jakich szuka. Wtedy można wybrać miejsce gdzie szukać takiego faceta.

Dodaj komentarz