Gdzie szukać dziewczyny?

Gdzie szukać dziewczyny? Szukanie dziewczyny w gruncie rzeczy nie jest tak proste jak szukanie faceta przez dziewczynę. W rzeczywistości to kobiety wybierają facetów a nie mężczyźni kobiety. Dlatego, aby znaleźć dziewczynę trzeba się naprawdę namęczyć. Tak jak w poradzie gdzie szukać faceta, należy postawić sobie cel , jaka to ma być dziewczyna. Kobiety do wielu spraw podchodzą emocjonalnie. Dlatego nie w każdym miejscu uda ci się poderwać dziewczynę. Biorąc pod uwagę, że to kobieta wybiera faceta, to kobiet wolnych jest znacznie mniej niż mężczyzn. Na imprezy dziewczyny nie chodzą same, lecz przeważnie albo z facetem, albo z przyjaciółmi. Dlatego podchodząc do dziewczyny na imprezie, nie wiesz czy ona siedzi ze swoim mężczyzną , czy z kolegą. Dlatego możliwość poznania wolnej kobiety jest mała, chyba że będziemy celować w młodziutkie dziewczyny, które bawią się w gronie koleżanek.

Większe prawdopodobieństwo poznania dziewczyny jest w miejscach, gdzie bywają same. Takimi miejscami mogą być szkoły, uczelnie, różnego rodzaju kursy, sklepy, siłownie, kluby fitness, biblioteki, czy po prostu ulica. Nielogiczne jest chodzenie na podryw w miejsca takie jak basen, kino, pub, czyli tam gdzie kobiety nigdy nie chodzą same. Podział kobiet ze względu na cechy charakteru wynikające z miejsc w jakie uczęszczają, jest nielogiczny, ponieważ kobieta wybierając jakiekolwiek miejsce, wybiera je niesamodzielnie, lecz wspólnie z przyjaciółmi czy znajomymi, z którymi tam się udaje. Kobiety idą na imprezę, do pubu czy kina z kimś, aby czuć się bezpiecznie. Ze względu na odwróconą rolę, czyli że to kobieta jest podrywana a nie ona podrywa, jej nastawienie psychiczne jest całkiem inne niż mężczyzn. Facet jak chce poderwać dziewczynę, to nigdy nie idzie w miejsce publiczne z koleżanką czy przyjaciółką, aby nie stwarzać pozorów, że może być zajęty. Natomiast kobiety nie zwracają na to uwagi i tym świadomym lub nieświadomym działaniem dają nam sygnały, że mogą być zajęte, choć nie zawsze są.

Dlatego podryw na imprezie jest najgorszym pomysłem, jaki może przyjść do głowy. Bardzo często zły wybór miejsca do podrywu sprawia, że wydaje się nam , że nie ma możliwości nawet spróbowania podejścia do kogoś, bo za dużo znaków wskazuje, że nie ma tutaj wolnych kobiet. Osoby, które mówią, że wszędzie można poznać dziewczynę, są marzycielami , którzy się naczytali w Internecie pustych tekstów, które mają zwiększyć liczbę wejść na stronę, a nie odpowiedzieć na nasze pytanie – gdzie szukać dziewczyny?

Dodaj komentarz