Pozycjonowanie stron www Lublin Cześci samochodowe Jak dać jej do zrozumienia, że mi się podoba?

Jak dać jej do zrozumienia, że mi się podoba?

4.8
(124)

Jak dać jej do zrozumienia, że mi się podoba? Zapewne codziennie w drodze do pracy, czy szkoły mijasz na ulicy, lub w innym miejscu śliczną dziewczynę, która podoba Ci się już od dawna i chciałbyś dać jej jakoś do zrozumienia, że Ci się podoba i chciałbyś ją poznać. Pewnie chciałbyś jej to powiedzieć i umówić się z nią, tylko nie masz pomysłu jak to zrobić, abyś nie wyszedł na nachalną osobę? Otóż jest kilka prostych i sprawdzonych metod, dzięki którym nawiążesz kontakt z kobietą, która Ci się podoba. Na początek musisz pamiętać, że kobieta jest takim samym człowiekiem jak i ty i niczym się nie różni od innych ludzi. Każdy człowiek jest na swój sposób interesujący i ma coś do zaoferowania, dlatego nie myśl nigdy o sobie, że na pewno nie mam u niej szans. Odpowiedź na to pytanie uzyskasz wówczas, gdy podejdziesz i porozmawiasz. Nie twórz w swojej głowie barier, których nie ma, tylko śmiało zaryzykuj, a zobaczysz, że warto. Dlatego na początek zacznij dawać znaki, takie jak uśmiech, czy rzucanie spojrzeń w jej kierunku. Jeśli zauważysz, że również na Ciebie patrzy i stara się uśmiechać, to możesz śmiało podejść i zacząć rozmowę. Oczywiście na początek nie wyskakuj z tekstami typu cześć, fajnie wyglądasz, lub cześć szukam dziewczyny. Nawiąż dialog i zacznij rozmawiać na normalne tematy, delikatnie skupiając się na tej dziewczynie. Nie proponuj spotkania po jednej rozmowie, tylko poproś o numer i daj się jej poznać, aby mogła ocenić, czy chciałaby się z Tobą widywać, czy też nie. Zawsze utrzymuj kontakt wzrokowy i nigdy nie staraj się niczego przyśpieszać.

Jeśli zauważysz, że chętnie z Tobą rozmawia, uśmiecha się i patrzy na Ciebie, to zwyczajnie zaproponuj randkę. Wtedy masz duże szanse, że coś z tego wyjdzie. Nieprawdą jest, że lepiej nie podchodzić, bo można narazić się na wyśmianie. Trzeba tylko robić to umiejętnie, krok po kroku, nie być nachalnym i opryskliwym. Kobiety nie lubią kiedy ktoś je osacza i od razu wyskakuje z tekstami typu, a może kawa. Jeśli jednak nie masz śmiałości, aby podejść i nawiązać dialog, to improwizuj. Zacznij od króciutkich dialogów na temat pogody, czy tego, co was otacza. Takie rozmówki są bardzo zapoznawcze i nawiązują kontakt między ludźmi oraz przełamują lody. Nie zwlekaj za długo z daniem do zrozumienia kobiecie, która Ci się podoba, że chcesz ją poznać, bo długie obserwacje i czajenie się, może zostać odebrane negatywnie, a kobieta poczuć się obserwowana. Aby dać kobiecie do zrozumienia, że Ci się podoba, musisz przełamać w sobie strach i nieśmiałość, oraz wyłączyć wszelkie negatywne myśli i wątpliwości co się może wydarzyć. Bardzo często jest tak, że nawet nie zdajemy sobie sprawy, że się komuś podobamy, tylko te osoby mają taki sam problem jak ty i nie wiedzą jak dać Ci do zrozumienia, że się jej podobasz. Aby przełamać się i dać kobiecie do zrozumienia, że Ci się podoba, potraktują ją tak, jak ty byś chciał być potraktowany. Dlatego podstawą jest wysoka samoocena i pewność siebie, która pozwoli Ci myśleć o sobie, jako o wartościowym i interesującym człowieku, który podoba się nie tylko jednej kobiecie.

Zapraszamy do oceny

4.8 / 5. 124

Leave a Comment

Rzeczoznawca majątkowy Wrocław projektowanie ogrodów fotografia ślubna lublin filmy biznesowe Biuro księgowe Błonie naklejki akcesoria wędliniarskie Hausbetten Kinderbedden Zegarki męskie System zarządzania energią