Jak oczarować faceta?

Oczarowanie to nic innego jak sprawienie, aby facet się nami zainteresował i zobaczył w nas kogoś wyjątkowego. Każda kobieta chciałaby przyciągać wszystkie męskie spojrzenia . Chciałaby, aby faceci padali do ich stup, a po krótkiej rozmowie czuli się oczarowani i zachwyceni. Otóż wiele tekstów na ten temat w sieci czy prasie sprowadza tę kwestię tylko do cech zewnętrznych. Uważają, że to piękny wygląd, zapach, fryzura czy ubiór mają największy wpływ na oczarowanie faceta. Otóż takie działania są tylko i wyłącznie działaniami mającymi zadziałać na najprostsze instynkty faceta. Często kiedy widzimy piękną kobietę, a ona przyciąga nasz wzrok, podchodzimy do niej i zaczynamy rozmawiać. Twoje założenie jako kobiety, że oczarujesz go swoim uśmiechem, czy po prostu tym czymś, co masz w sobie, pokazuje, że oczarowanie to nie jest taka prosta sprawa.

Każda kobieta jest piękna i zawsze będą faceci , którym się spodoba i będą tacy, którym się nie spodoba. Mężczyźni starają się zwracać u kobiet uwagę nie tylko na wygląd, ale również na zachowanie, spojrzenie, uśmiech, gesty i rozmowę. Zachowania kobiet bardzo często odstraszają mężczyzn, ponieważ mimo, że chcą oczarować faceta, który się im podoba, to jednak są nieśmiałe i nie nawiązują kontaktu wzrokowego. Dlatego rozmawiając z mężczyzną należałoby utrzymywać chociaż częściowy kontakt wzrokowy, aby mógł patrzeć w twoje oczy i się nimi zachwycać. Do tego kontaktu wzrokowego dodany uśmiech może wywołać naprawdę pozytywny efekt. Takie zachowanie odbierane może być przez faceta jako zainteresowanie i skupienie na jego osobie. Jeśli chcesz oczarować faceta pamiętaj, że musisz wywołać w nim emocje, które pozwolą poczuć mu się częścią twoich myśli.

Podczas rozmowy słuchaj go uważnie, dawaj mu się wypowiedzieć do końca i wychwytuj jak mówi o czymś, co jest dla niego ważne, pokazuj zrozumienie np. klepnięciem w ramię patrząc mu w oczy i uśmiechając się. Każdy facet szuka u kobiety zrozumienia, czułości i miłości. Dlatego nie pięknym ubraniem a po prostu naturalnością i cechami charakteru możesz go oczarować tak, aby poczuł, że chce właśnie ciebie. Aby mężczyźni zwracali na ciebie uwagę, pamiętaj o schludnym i zadbanym wyglądzie, bo on również ma znaczenie. Uczesane włosy, lekki makijaż, czy czyste paznokcie, to istotne elementy. Nie musisz wcale upodobniać się do aktorek i robić się na bóstwo, bo to może oczarować faceta tylko do momentu rozmowy. Pokaż jaka jesteś w środku a nie na zewnątrz.

Dodaj komentarz