Jak oczarować kobietę?

Każdy facet chciałby, aby kobiety same do niego lgnęły jak pszczoły do miodu. Niestety nie jest to proste i wymaga sporo wysiłku. Biorąc pod uwagę, że kobiety są nieśmiałe i same nie przyznają się do tego, że ją oczarowałeś. Dlatego musisz zacząć zachowywać się w stosunku do kobiet tak, aby poczuły, że są obiektem twojego zainteresowania. Wtedy przełamią w sobie część nieśmiałości i będziesz mógł dać się poznać i oczarować ją swoją osobą. Kobiety zwracają uwagę w mężczyznach na wiele więcej elementów niż mężczyźni w kobietach. Bierze się to stąd , że kobieta w jednym mężczyźnie szuka męża, ojca dzieci, przyjaciela i głowę rodziny. Te cechy dla kobiet są najważniejsze i to ich szukają najbardziej.

Oczywiście sprawą priorytetową dla każdej kobiety jest higiena osobista u faceta. Dlatego staraj się jak najczęściej brać prysznic , zamiast używać dezodorantów. Zapach potu zmieszany z dezodorantem to pierwsze co odstrasza kobiety, tak samo przepocone czy brudne ubranie.Nie musi być niewiadomo jakie, ale aby było czyste, uprasowane i schludne. Dlatego staraj się być pachnący i czysto ubrany. Chcąc oczarować kobietę nie staraj się być przesadnie zabawny i nie pokazuj się w świetle zarozumialca, czego ty nie masz i czego ty nie potrafisz. Takie zachowanie odstrasza a nie oczarowuje kobietę. Podczas rozmowy nie zadawaj pytań o przeszłość i nie staraj się oceniać tego co ona do ciebie mówi.

Wykazywanie w takim momencie emocji nie jest wskazane. Nie bądź także chamski i natarczywy, bo może to spowodować, że wyjdzie w trakcie spotkania. Komplementowanie nie może ograniczać się tylko do wyglądu. Kobieta taka może pomyśleć, że tylko jej wygląd się tobie podoba. Staraj się doceniać jej walory intelektualne, jej podejście do pewnych spraw. Staraj się być kulturalny, mów dzień dobry, dowidzenia, otwieraj jej drzwi od samochodu. Pozwól poczuć się jej, że jest szanowana, doceniana, chciana i potrzebna. Kobiety mają już dość chamstwa i prostactwa. Kobiety lubią jak mężczyźni są sobą i nie udają kogoś, kim nie są, szanują szczerość i zainteresowanie jej osobą. Chcąc oczarować swoją kobietę, bądź sobą i nie udawaj, ponieważ to i tak z czasem wyjdzie na jaw i może nastąpić bolesne dla ciebie rozczarowanie.

Dodaj komentarz