Pozycjonowanie stron www Lublin Cześci samochodowe Jak poderwać dziewczynę?

Jak poderwać dziewczynę?

4.8
(212)

Jak poderwać dziewczynę? Na samym początku trzeba zaznaczyć, że nie każda dziewczyna jest dla każdego faceta. Ze względu na charakter , uwarunkowania fizyczne czy wiek człowieka, nie ma szans na poderwanie każdej dziewczyny. Ludzie są istotami kierującymi się instynktem i atrakcyjność partnera gra dużą rolę. Dlatego ta rada dla wielu w tym momencie może okazać się nieprzydatna i można czuć niedosyt, lecz tylko głupiec może wciskać bajki, że każdy mężczyzna może zdobyć każdą kobietę. Czynnikiem zwiększającym szansę udanego podrywu jest na pewno szybka ocena sytuacji, czyli dobieraj tak swój obiekt zainteresowania, aby twoje cechy zewnętrzne były dopasowane do jej. Najczęstszymi błędami podczas podrywu jest właśnie podryw na tzw. żywca, czyli bez wcześniejszej analizy. Podchodzisz do kobiety, która jest wyższa, jej ubiór sugeruje, że jest kobietą elegancką i uważasz, że jak twoja gadka będzie dobra, to się uda ją poderwać. Otóż nic bardziej mylnego. W zależności w jakim miejscu zaczniesz podryw, czy to w sklepie, szkole, czy to na dyskotece lub w pubie, staraj się ocenić czy jest kobietą stanu wolnego.

Na to jest kilka sposobów, jednym z nich jest zerknięcie na dłonie tej osoby czy nie ma obrączek lub pierścionków co mogłoby sugerować, czy jest zajęta czy nie, lub jeśli jest to dyskoteka, to sprawdzenie czy nie przyszła z kimś, lub na kogoś nie czeka. Najlepiej w takiej sytuacji należy odczekać kilka minut. Ważne jest również sprawdzanie czy dziewczyna uśmiecha się do nas i nawiązuje kontakt wzrokowy, a także co pije. Spożywanie alkoholu może wskazywać, że nie obawia się, że się upije bo i tak ktoś ją odwiezie do domu. Natomiast pijąc napoje bezalkoholowe może sugerować, że chce zachować trzeźwość umysłu, aby nawet na moment nie stracić poczucia bezpieczeństwa. Jeśli miejscem podrywu jest sklep, zerknij co i w jakich ilościach kupuje, jest to też ważne przy ocenie. Każda kobieta robi inne zakupy. Studentka, uczennica kupuje co innego niż żona i matka. Oczywiście nigdy nie ma pewności po zerknięciu na dłonie czy obserwacji, że dana kobieta jest wolna. Dlatego niestety taka ocena musi nam wystarczyć. Jeśli podryw odbywa się w szkole to sytuacja jest bardzo ułatwiona, ponieważ tam każdy zna każdego i wystarczy popytać. Sam etap podejścia i rozpoczęcia rozmowy musi wyglądać na wcześniej niezamierzony, żeby dziewczyna nie zorientowała się, że jest obserwowana. To mogłoby wywołać w niej niepokój i mogłaby odejść. Dlatego należy podejść spokojnym krokiem z lekkim uśmiechem nic nie sugerującym. Staraj się być pozytywnie nastawiony.

Nie jest dobrym pomysłem pytanie od razu o telefon czy jakiś kontakt. Przedstawienie się od razu z nazwiska nie jest dobrym pomysłem, ponieważ kobieta może pomyśleć że ktoś chce jej coś sprzedać. Aby nie odstraszyć i nie być nachalnym, zacznij rozmawiać o tym co was otacza. Rozmowa tego typu rozładowuje zbędne emocje. Oczywiście w pewnym momencie trzeba zaproponować randkę lub poprosić o numer telefonu, by się na nią umówić. Jak wyczuć czy to jest ten moment? Ważne jest utrzymywanie kontaktu wzrokowego. Kontakt wzrokowy może sugerować, że podobamy się dziewczynie. Natomiast częściowy kontakt może sugerować nieśmiałość. Całkowity jego brak, raczej okazuje brak zainteresowania i proszenie o numer nie ma sensu. W dwóch pierwszych przypadkach można zaprosić na kawę czy poprosić o numer. Tak zbliżony opis przy wyborze obiektu zainteresowania, ocena i spokojna rozmowa może przynieść efekty, lecz nie musi. Mimo tego, że trafnie ocenimy sytuację, kobieta może być po przeżyciach zraniona i nie będzie tobą zainteresowana. Dlatego zawsze myśl pozytywnie, bądź nastawiony na pozytywny efekt, ale i pamiętaj, że może się nie udać i nie załamuj się z tego powodu.

Zapraszamy do oceny

4.8 / 5. 212

3 thoughts on “Jak poderwać dziewczynę?”

  1. Ciężko było mi kogokolwiek poznać bo jestem nieśmiały. Postanowiłem zmienić nastawienie do tematu podrywu i przestać myśleć, że jeśli nie podobam się dziewczynie, która podoba się mi to jest coś ze mną nie tak. Dzięki takiemu myśleniu udało mi się poznać fajną dziewczynę. Czas pokaże co z tego będzie ale dzięki za poradę 😉

  2. Podoba mi się pewna kobieta ale nie mam śmiałości do niej zagadać. Mijam ją co dziennie pod firmą gdzie pracuje i mam wiele okazji zagadać ale jakość mnie paraliżuje strach. Porada dość interesująca ale dla odważnych facetów.

  3. Z tym pytaniem o numer to prawda, że jeśli robimy to za szybko to możemy tylko zniechęcić. Miałem kilka razy taką sytuację, że dziewczyna dała na odczepnego ale nie odbierała.

Leave a Comment

e-lumarkokarawanyoponydriver baleriny clarks bestsport24katalog firmapartamenty hiszpania bestsport Statuetki warszawa wola komornik odbiór śmieci warszawa pochlaniaczewilgoci obp materace do łóżkadentysta kraków adwokat-piotr zostandeweloperembus wynajem baron-przeprowadzki.szczecin dom jednorodzinny projekt Pozycjonowanie stron www Warszawabadanie rynku fundraisingdomieszki i dodatki do betonucicha klimatyzacja do mieszkaniaartykuły papiernicze online całoroczny dom nad jezioremferienhaus in polen direkt am seeoutsourcing inspektora ochrony danychlegowiska dla psadeweloper szczecinautomatyzacja sklepowa best field force management softwarebezdotykowe stojące dozowniki płynucellulose sponge manufacturerbucket mop manufacturerfabrikant van maskersfönsterrengöringsdukar bramy garażowe legnicauprawa brokuła