Pozycjonowanie stron www Lublin Cześci samochodowe Jak poderwać faceta?

Jak poderwać faceta?

4.8
(201)

Jak poderwać faceta? W kontaktach damsko- męskich niewątpliwie łatwiej mają kobiety, bo w gruncie rzeczy to kobiety wybierają facetów a nie faceci kobiety. Niezrozumiałe jest to, jak można mieć problem z poderwaniem faceta przez kobietę. Kobiety są obiektem pożądania każdego mężczyzny i nie ma takich mężczyzn, którzy by się nie interesowali kobietami. Idąc ulicą, wielu facetów ogląda się za tobą, a ty, albo nie zwracasz na to uwagi , lub udajesz, że nie widzisz. Najczęściej kobiety uważają, że to coś nie tak jest z nimi, że faceci nie zwracają ich uwagi. Tak błędne myślenie doprowadza do tego, że będąc fajną dziewczyną, nie możemy nikogo poderwać. Każda kobieta jest piękna i ma w sobie coś, co spodoba się facetowi. To nie prawda, że aby poderwać faceta kobieta musi, zmieniać się wizualnie.

Porady mówiące, że trzeba ładnie pachnieć, mieć piękną fryzurę, czy ubierać się tak, aby facet się spojrzał, to wielki błąd. Kobiety zapominają, że faceci również mają kompleksy, które powodują, że patrząc na kobietę, uważają, że nie mają szans, bo odbierają sygnały wizualne w sposób negatywny. Codziennie mijając wiele osób, podobasz się 80% facetom, których mijasz. Każdy z nich spogląda na ciebie z myślą że chciałby Cię poznać. Sygnały jakie wysyła, to spojrzenie i lekki uśmiech. Kiedy taki sygnał trafia do ciebie, powinno to dać ci do myślenia. Jeśli ten człowiek również ci się podoba, to uwierz, że na 95% kiedy byś się do niego odezwała, nawiązałaby się ciekawa rozmowa. Jeśli podryw ma się odbywać w zamkniętych pomieszczeniach, czyli w szkołach, pracy, czy sklepie, zasada jest taka sama, czyli odczytywanie znaków, które wskazują na zainteresowanie twoją osobą. Oczywiście zawsze jest te kilka procent, że się nie uda.

Rozmawiając z nim, wykaż zainteresowanie, że zależy ci na tym, aby go poznać. Prowadź rozmowę tak, aby pokazać swoją inteligencję, czyli staraj się mówić spójnie bez większych przerw na namysł. Taką rozmową pokażesz, że masz coś do powiedzenia. Faceci lubią bystre i inteligentne kobiety. Inteligencję zawsze stawiają na pierwszym miejscu. Dlatego na żony wybierają kobiety nie zawsze najatrakcyjniejsze. Podczas podrywu mężczyzny przez kobietę, trzeba pamiętać, że do tanga trzeba dwojga. Nic nie pomoże, jeśli nie wykażemy zainteresowania tak samo jak facet, któremu się spodobałaś. Wysyłając mu negatywne sygnały o braku zainteresowania , mimo, że myślimy inaczej, palimy na miejscu swoją szansę. Kobiety uważają, że nie wypada im podrywać, bo to oznaka słabości. Ale to prawie zawsze facet robi pierwszy krok i czeka na twoje reakcje.”

Zapraszamy do oceny

4.8 / 5. 201

3 thoughts on “Jak poderwać faceta?”

  1. Coś w końcu mądrze napisane. Porada, która pokazuje czym naprawdę jest podryw. Nie jest prosto przełamać nieśmiałość i podejść do faceta ale u mnie było warto bo mam wspaniałego faceta. Jak dosiadałam się na ławce do niego to powiedział, że nie miał odwagi zagadać a spodobałam mu się. Fajny poradnik 🙂 dzięki niemu jestem szczęśliwa

  2. No właśnie jak go poderwać? Chyba każda kobieta jest nieśmiała i tak naprawdę ciężko jest podejść w ciemno bo nie wiesz czy wolny, czy zajęty, czy nie ma żony. Ja nigdy nie odważyłabym się podejść pierwsza do faceta.

  3. To prawda, że zawsze istnieje ryzyko, że podryw się nie uda. Ale kto nie ryzykuje ten nic nie ma. Czekanie na miłość i wiara, że odnajdzie nas sama jest trochę złudne.

Leave a Comment

e-lumarkokarawanyoponydriver baleriny clarks bestsport24katalog firmapartamenty hiszpania bestsport Statuetki warszawa wola komornik odbiór śmieci warszawa pochlaniaczewilgoci obp materace do łóżkadentysta kraków adwokat-piotr zostandeweloperembus wynajem baron-przeprowadzki.szczecin dom jednorodzinny projekt Pozycjonowanie stron www Warszawabadanie rynku fundraisingdomieszki i dodatki do betonucicha klimatyzacja do mieszkaniaartykuły papiernicze online całoroczny dom nad jezioremferienhaus in polen direkt am seeoutsourcing inspektora ochrony danychlegowiska dla psadeweloper szczecinautomatyzacja sklepowa best field force management softwarebezdotykowe stojące dozowniki płynucellulose sponge manufacturerbucket mop manufacturerfabrikant van maskersfönsterrengöringsdukar bramy garażowe legnicauprawa brokuła