Pozycjonowanie stron www Cześći samochodowe Jak pokonać zazdrość?

Jak pokonać zazdrość?

4.9
(175)

Zazdrość to taka reakcja obronna przed strachem jaki odczuwa człowiek, który boi się stracić drugą połowę. Uważa, że pełna kontrola swojej dziewczyny, czy chłopaka pozwoli mieć kontrolę nad całością. W takim człowieku wytwarza się myśl, że jak jej, czy jego nie upilnuje, to na własne życzenie stracę kogoś, kogo kocham. Myślenie takie jest o tyle błędne, ponieważ nie zakładaj z góry, że ma być źle. Ufaj swojemu partnerowi czy partnerce, pokazuj, że masz 100-tu % zaufanie. Oczywiście w życiu bywa różnie, ale nie zakładaj od razu na dzień dobry najgorszego.

Musisz pamiętać, że nie da się kogoś przy sobie na siłę zatrzymać, a zazdrość to cecha, która odpycha twojego partnera. Życie w związku nie może być za cenę rezygnacji, ze znajomych czy przyjaciół tej samej płci. Wspólne życie w związku ma być bardziej szczęśliwe niż przed związkiem. Aby zwalczyć zazdrość musisz postawić swoje uczucia w stosunku do partnera na jedną kartę. Albo ufasz, albo nie. Staraj się układać w sobie myśli pozytywne i nie panikujesz bez powodu. Boisz się podświadomie i tworzysz w swoim umyśle sceny i zdarzenia, których w rzeczywistości nie ma. Nie możesz zabronić swojej kobiecie czy mężczyźnie okazywać zwykłej ludzkiej sympatii innym ludziom.I chodzi tu o zwykły uśmiech czy spojrzenie.

Kobiety lubią być adorowane i kiedy ktoś za nimi wodzi wzrokiem, a one mogą poczuć się piękne i zauważalne, to świadczy o tym, że są po prostu zdrowe. Zazdrość w stosunku np.: do przyjaciela kobiety, czy przyjaciółki twojego faceta jest paleniem mostów. Nie wiesz kiedy i od kogo będziesz potrzebował pomocy. Wiesz tylko, że nie umiesz poradzić sobie z paniką w swojej głowie. Najlepiej jest po prostu żyć przyszłością a nie teraźniejszością. Nie myśl co może być, ale myśl co będzie w pozytywnym znaczeniu. Przyszłość będzie taka, jaką sam/sama sobie ze swoją kobietą czy mężczyzną ukształtujesz, a nie taka jaką kształtuje twoja podświadomość.

Zapraszamy do oceny

4.9 / 5. 175

Leave a Comment

e-lumarkokarawanyoponydriver baleriny clarks bestsport24katalog firmapartamenty hiszpania bestsport Statuetki warszawa wola komornik odbiór śmieci warszawa pochlaniaczewilgoci obp materace do łóżkadentysta kraków adwokat-piotr zostandeweloperembus wynajem baron-przeprowadzki.szczecin dom jednorodzinny projekt Pozycjonowanie stron www Warszawa theskastore badanie rynku fundraisingdomieszki i dodatki do betonucicha klimatyzacja do mieszkaniaartykuły papiernicze online całoroczny dom nad jezioremferienhaus in polen direkt am seeoutsourcing inspektora ochrony danychlegowiska dla psadeweloper szczecinautomatyzacja sklepowa best field force management softwarebezdotykowe stojące dozowniki płynucellulose sponge manufacturerbucket mop manufacturerfabrikant van maskersfönsterrengöringsdukarIT development bramy garażowe legnica