Jak rozmawiać z facetem?

Wiele kobiet ma problem z rozmową ze swoim partnerem. Problemy te powstają przeważnie na skutek braku poszanowania własnego zdania swojego partnera lub przez upór z obu stron. Mężczyźni często nie zgadzają się na coś, na co godzi się kobieta i powstaje konflikt. Wtedy kobieta uważa, że w żaden sposób nie może dogadać się ze swoim facetem. Mężczyzna to człowiek, który tak jak kobieta posiada uczucia, pragnienia i marzenia. Jeśli kobieta jest charakterem dominującym i tak samo mężczyzna to bardzo ciężko jest takim ludziom dochodzić do jakiegokolwiek porozumienia. Aby starać się zrozumieć swojego faceta, zacznij szanować jego zdanie i nie stawiaj swojego na pierwszym miejscu ale na równi z twoim. Po drugie kiedy twój facet nie chce iść z tobą na zakupy, czy na imprezę to nie traktuj tego jako powodu do pokazania swojej dominacji , ale postaraj się z nim porozmawiać dlaczego tak się dzieje.

Może mieć jakiś problem, którego nie zauważasz. Dlatego staraj się z nim rozmawiać o tym co go dręczy, co powoduje u niego lęki. Pozwól twojemu facetowi zobaczyć w tobie przyjaciela, kogoś kto interesuje się jego stanem emocjonalnym. Związek, w którym szczera rozmowa nie ma miejsca lub jest unikana doprowadza do wzajemnego niezrozumienia i tworzy mur, który nie pozwala się dogadać. W takich przypadkach mężczyzna szuka zrozumienia u innych kobiet, które wykazują większe zainteresowania niż ty. Bardzo często kobiecie wydaje się, że facet ma być opiekuńczy, wyrozumiały a kobieta już nie. Najlepszą poradą dla kobiet, które mają problemy z rozmowami ze swoim mężczyzną jest prowadzenie rozmów na każdy temat dotyczący waszego życia.

Często jest tak, że dochodzi do takich momentów ze wcześniejszy brak rozmów czyli zainteresowania swoimi uczuciami, problemami czy zmartwieniami , doprowadza do zamknięcia się na swoją partnerkę i niechęć do jakichkolwiek rozmów. Często prowadzi to do rozpadu związku. Jest to powszechne zjawisko, które zbiera coraz większe żniwo. Powrót do stanu z początku może być trudny i będzie wymagał dużego wysiłku ze strony kobiety. Porada ta pokazuje, że zanim twój facet zamknie się na ciebie całkowicie to jest tego przyczyna. Każdy powie w tym miejscu, że na początku zawsze jest dobrze a później się psuje i nie wiadomo dlaczego. Otóż na to psucie składa się cały ciąg zaniedbań ze strony kobiety, która problem zauważa dopiero po czasie.

Dodaj komentarz