Jak znaleźć odpowiednią kobietę?

Moment wyboru nieodpowiedniej kobiety, nawet jeśli jest to tylko luźny związek, może w przyszłości mieć negatywne skutki. Zanim zaczniesz szukać kobiety musisz zastanowić się, czy szukasz kobiety na żonę, kochankę czy do luźnego związku. Jest to o tyle ważne, aby w trakcie trwania związku nie zawieść się i zastanawiać dlaczego nie wyszło. Temat doboru odpowiedniej kobiety jest tematem trudnym. Jak pokazuje życie jest wiele sytuacji które wskazują, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi jak znaleźć odpowiednią kobietę. Jest w tym dużo prawdy, lecz przyglądając się jakie są powody rozpadu związków czy małżeństw, to po analizie można uniknąć tych cech, które to powodują. Najczęstszymi powodami, przez które rozpadają się związki , to są zdrady, nałogi, wypalenie czy brak porozumienia pomiędzy ludźmi. Cechy charakteru jakie powodują to, zaborczość, dominacja, podatność na otoczenie, brak szacunku dla czyjegoś zdania i stawianie swoich potrzeb ponad wspólne dobro.

Każdy z nas ma wymarzony obraz kobiety jaką by chciał mieć. Musi być piękna, inteligentna, miła, zaradna i mieć poczucie humoru. Taki opis, to obraz ideału którego w rzeczywistości nie ma. Dlatego szukając dla siebie odpowiedniej kobiety, pamiętaj, że kobiet na świecie jest wiele i szukanie tej jedynej trwa czasem latami. Wybierając kobietę, staraj się aby jej charakter nie był taki sam jak twój, czyli jeśli jesteś charakterem dominującym staraj się wybierać kobietę o charakterze umiarkowanym lub uległym. W przypadku doboru dwóch dominujących charakterów można spodziewać się, że w wielu sprawach nie dojdziecie do porozumienia. Podczas poważniejszej sprzeczki oboje możecie nad sobą nie zapanować. Odpowiednia kobieta to taka, która będzie wiedziała czego oczekuje od związku.

Oczekiwania wobec siebie są ważne, ponieważ jest po co się starać i dążenie do celu staje się jednym z elementów rozwoju związku. W związku gdzie nie ma celów do realizacji, to z czasem wszystko się skończy. Cechy takie jak wygląd, rozrywkowość czy styl ubierania się, to coś co zawsze można poprawić. Dlatego recepta na dobór odpowiedniego partnera, to stawianie na cechy charakteru, które są niezmienne i ani czas, ani miłość ich nie zmieni. Znalezienie ideału nie jest możliwe, ale stworzenie go jest możliwe. Poznaj dziewczynę o złotym sercu, a opakowanie zawsze można zmienić. Wybierz tak, aby twoja kobieta była twoim dopełnieniem a nie dodatkiem. Szukając tej jedynej staraj się patrzeć sercem a nie oczami.

Dodaj komentarz