Pozycjonowanie stron www Cześći samochodowe Związek na odległość

Związek na odległość

4.8
(123)

Związek na odległość. Miłość to uczucie, które wymaga pielęgnacji przez obie strony. Aby się rozwijała potrzebna jest bliskość, jak też i zainteresowanie. W przypadku kiedy jest to miłość na odległość, to problem wygląda dość skomplikowanie i wymaga wielu przemyśleń z obu stron. Związki tego typu wymagają od jednej ze stron poświęcenia. Dla miłości trzeba zrezygnować z miejsca zamieszkania czy przyjaciół. Trzeba porzucić dotychczasowe życie, aby móc być razem. Problem jest ten o tyle poważny, ponieważ ciężko jest rezygnować z dotychczasowego życia nie mając gwarancji, że związek się nie rozsypie. Decydując się na taki związek, nie można tworzyć go z myślą, że jakoś to będzie i samo się ułoży. Musisz mieć świadomość, że wchodzisz w coś, co tak naprawdę wymaga z twojej strony dużo poświęcenia. Najtrudniej jest w momencie, kiedy związek jest zaawansowany, jest miłość a żadna ze stron nie chce się poświęcić. Dlatego tak dużo związków na odległość kończy się w takim momencie. Na początku miłość przysłania racjonalne myślenie i ocenianie szans powodzenia związku. Związek na odległość to rzadkie spotkania, bardzo często weekendowe, pozostały kontakt jest telefoniczny lub poprzez komunikator internetowy. Związek na odległość to funkcjonowanie w dwóch różnych światach, to ciągła niepewność i wewnętrzne myśli czy on/ ona przypadkiem kogoś tam nie ma i czy mnie nie oszukuje, dlaczego nie odbiera ode mnie telefonów, może już ma dość związku na odległość.

Ujemna strona takiego związku to także ciągłe przekładanie na później realizacji wspólnej przyszłości. Zawsze jest za wcześnie, a to nie jest takie łatwe, a to wymaga przygotowania i czasu. Takie wymówki są najczęstsze jakie padają z ust partnera czy partnerki, kiedy zaczyna się poważna rozmowa o finalizowaniu związku . Budowanie swojej przyszłości z nadzieją, że jak mnie kocha to zrezygnuje dla mnie ze wszystkiego jest błędne. Wydaje się, że jeśli jest miłość to wszystko się ułoży. Dlatego decydując się na związek na odległość staraj się analizować jego szanse. Myśl racjonalnie, przyszłościowo i tak, aby nie skrzywdzić w przyszłości ani siebie ani partnera czy partnerki. Pomyśl czy będziesz w stanie zaryzykować i poświęcić swoje dokonania, swoje życie, żegnając się z nimi raz na zawsze. Bo nie zawsze jest tak, że jeśli odrzucimy swój świat, przyjaciół, pracę czy otoczenie, to po porażce przyjmą nas ponownie z otwartymi ramionami. Bardzo ciężko jest odzyskać czyjeś zaufanie po raz kolejny. Zanim wejdziesz w związek na odległość, zadaj sobie pytanie czy podołasz i czy jesteś w stanie poświęcić się na całego za cenę miłości.

Zapraszamy do oceny

4.8 / 5. 123

1 thought on “Związek na odległość”

  1. Mój facet pracuje od 5 lat w Niemczech i żyjemy na odległość. Nie chce poszukać niczego w Krakowie na miejscu. W tym tekście jest sporo prawdy. Szkoda życia na czekanie bo to nic nie daje, a jedynie odwleka w czasie decyzje, które należy podjąć.

Leave a Comment

e-lumarkokarawanyoponydriver baleriny clarks bestsport24katalog firmapartamenty hiszpania bestsport Statuetki warszawa wola komornik odbiór śmieci warszawa pochlaniaczewilgoci obp materace do łóżkadentysta kraków adwokat-piotr zostandeweloperembus wynajem baron-przeprowadzki.szczecin dom jednorodzinny projekt Pozycjonowanie stron www Warszawa theskastore badanie rynku fundraisingdomieszki i dodatki do betonucicha klimatyzacja do mieszkaniaartykuły papiernicze online całoroczny dom nad jezioremferienhaus in polen direkt am seeoutsourcing inspektora ochrony danychlegowiska dla psadeweloper szczecinautomatyzacja sklepowa best field force management softwarebezdotykowe stojące dozowniki płynucellulose sponge manufacturerbucket mop manufacturerfabrikant van maskersfönsterrengöringsdukarIT development bramy garażowe legnica