Pozycjonowanie stron www Cześći samochodowe Miłość za pieniądze

Miłość za pieniądze

4.8
(163)

Miłość za pieniądze. Temat miłości za pieniądze jest dość kontrowersyjny i traktowany jako tabu. Powszechnie uważa się, że miłość to uczucie, którym darzy się wzajemnie dwoje ludzi w związku. Jak pokazuje życie, miłość jest słowem, które stosuje się w sytuacjach, w jakich nigdy nie powinno być użyte. Coraz częściej stosuje się je w związkach, które zawierane są w celach czysto materialnych i społecznych. W dzisiejszych czasach miłość za pieniądze, lub innego rodzaju profity to nie tylko tzw. prostytucja. Miłością za pieniądze są także związki mężczyzn z kobietami, w których kobiety są o wiele lat młodsze od mężczyzn. Związki tego typu zawierane są z przyczyn przeważanie materialnych lub społecznych, a nie z czystego uczucia. Młoda kobieta wiążąc się z mężczyzną np. 20-25 lat starszym od siebie, twierdzi, że robi to z miłości. Związki tego typu zdarzają się często w świecie biznesu, show biznesu, świecie mody, polityki, gdzie często kończą się małżeństwem. W świecie zwyczajnych ludzi, związki facetów w podeszłym wieku z młodymi kobietami zdarzają się równie często i kończą się bardzo szybko, ponieważ traktuje się je jako romans w celu osiągnięcia korzyści przez obie strony. Osoby romansujące, po osiągnięciu celu rozstają się i twierdzą, że to była miłość, lecz po prostu nie wyszło, bo nie był to ten jedyny. Argumentują to również tym, że dojrzały facet to bezpieczeństwo w związku. Dlatego należy zadać pytanie, czy słowo miłość jest dobrym usprawiedliwieniem w tego typu przypadkach?

Młoda zdrowa kobieta, która z racji wieku ma swoje potrzeby seksualne, wiążąc się z dużo starszym facetem, zaprzecza swojej naturze.Jednak uważa, że związek z bogatym, znanym, lub posiadającym władzę mężczyzną, mimo, że wcale się jej nie podoba i jej nie pociąga, może pomóc w przeskoczeniu kilku szczebli na drabince społecznej. Celem takim może być zaistnienie w świecie show biznesu, świecie mody, polityki, zdanie egzaminu, załatwienie pracy, lub po prostu podniesienie standardu swojego życia. Chyba tylko ktoś naiwny może wierzyć, że młodej kobiecie podoba się 60-latek z pomarszczonym ciałem. Na uczucie jakim jest miłość, składa się wiele czynników. Aby zaiskrzyło pomiędzy ludźmi, to trzeba się sobie podobać, co jest podstawą każdego normalnego i zdrowego związku. Bez tych czynników, nie ma możliwości stworzenia czegoś szczerego. Oczywiście uczucia są ważnym fundamentem każdego związku, lecz jesteśmy wzrokowcami i nic, ani nikt tego nie zmieni. Trwałość takich związków jest krótka i przeważnie kończy się to dość szybko np.: rozwodem lub rozstaniem. Najczęściej wtedy, kiedy kobiety osiągają swój cel. Zapewne wiele osób nie zgodzi się z tymi stwierdzeniami, lecz są to sytuacje z życia wzięte. Powszechnie przyjęte zasady społeczne, że facet musi być starszy od kobiety, wraz z rozwojem cywilizacji i jej możliwościami , dość szybko zmienia granicę wieku mężczyzn, z którymi wiążą się dziś kobiety. Dzisiaj uważa się, że facet starszy np.: o 5 lat nie jest w stanie zaoferować tego, czego oczekuje młoda kobieta. To wypaczenie społeczne sprawia, że równowaga w naturze zostaje pomału zaburzana. Wynikiem tego może być sytuacja , w której np.: 25-30-letnia osoba chowa rodzica, który zmarł z racji wieku, lub sama zostaje wdową w młodym wieku. Wszechogarniający materializm przysłania młodym ludziom prawdziwe wartości, jakimi powinien kierować się człowiek. W dzisiejszych czasach najważniejszy staje się pieniądz, a nie człowiek i miłość.

Zapraszamy do oceny

4.8 / 5. 163

Leave a Comment

e-lumarkokarawanyoponydriver baleriny clarks bestsport24katalog firmapartamenty hiszpania bestsport Statuetki warszawa wola komornik odbiór śmieci warszawa pochlaniaczewilgoci obp materace do łóżkadentysta kraków adwokat-piotr zostandeweloperembus wynajem baron-przeprowadzki.szczecin dom jednorodzinny projekt Pozycjonowanie stron www Warszawa theskastore badanie rynku fundraisingdomieszki i dodatki do betonucicha klimatyzacja do mieszkaniaartykuły papiernicze online całoroczny dom nad jezioremferienhaus in polen direkt am seeoutsourcing inspektora ochrony danychlegowiska dla psadeweloper szczecinautomatyzacja sklepowa best field force management softwarebezdotykowe stojące dozowniki płynucellulose sponge manufacturerbucket mop manufacturerfabrikant van maskersfönsterrengöringsdukarIT development bramy garażowe legnica