Młodszy mężczyzna a dojrzała kobieta

Młodszy mężczyzna a dojrzała kobieta. XXI wiek to czas wielu zmian, nie tylko kulturowych czy technologicznych, ale i obyczajowych. Kiedyś było to nie do pomyślenia, aby kobieta mając 40-ci lat miała w związku 25-cio latka. Owszem zdarzały się związki starszej kobiety z młodszym mężczyzną, lecz była to 4-ro-5-cio letnia różnica. Dzisiaj ta różnica jest w niektórych związkach większa niż kiedyś. Kobiety często zakochują się w młodszych facetach i zastanawiają się czy tak wypada, co powie rodzina i znajomi. Takie obawy nie są słuszne. Pamiętaj, że liczyć się ma tylko twoje szczęście, a nie czyjeś zadowolenie. Coraz częściej kobiety starają się nie kierować się stereotypami.

Jednak duża część kobiet nadal żyje stereotypami. Uważają, że facet ma być starszy bo tak było od dawien dawna z dziada pradziada. Wiele kobiet ma również obawy, że młodszy facet może wykazać się dużą niedojrzałością. Otóż myślą ta, ponieważ one w tym wieku były niedojrzałe emocjonalnie. Sądzą młodszych po tym, jacy sami kiedyś byli. Niech bariera wieku nie będzie już przeszkodą w miłości. Jeśli oboje się sobie podobają i chcą ze sobą być, to dlaczego tak ma się nie stać. Oczywiście bardzo duża różnica wieku, czyli 25 dla mężczyzny i 50 dla kobiety, to już związek dla najodważniejszych. Trzeba pamiętać, że wszyscy mamy prawo do miłości, nieważne ile mamy lat. Najważniejsze jest to, na ile się człowiek czuje.

Związek taki może być trudny w przypadku kiedy np. kobieta posiada dorosłe dzieci, i to one mogą być przeciwne, aby ich matka wiązała się z kimś o kilka lat starszym od nich. Związki młodych ludzi ze starszymi kobietami są już coraz bardziej powszechne. Lecz może za 10-20 lat tak naprawdę w pełni kobiety poczują się wyzwolone i zaczną myśleć o sobie tak, jak dzisiaj robią to mężczyźni. Jeśli facet może mieć młodszą kobietę, to i kobieta może mieć młodszego mężczyznę, i nic nikomu do tego. Kobiety zapewne czują się gorsze i słabsze, skoro nie potrafią się w tak ważnej dla nich sprawie przełamać. Każda kobieta ma prawo sama decydować o swoim życiu. Drogie Panie, miejcie odwagę kierować się swoim sercem. Nie dajcie sobie zagłuszyć swoich uczuć i pragnień.

Dodaj komentarz