Pozycjonowanie stron www Lublin Cześci samochodowe Syndrom księżniczki, jak go pokonać?

Syndrom księżniczki, jak go pokonać?

4.9
(167)

Syndrom księżniczki, jak go pokonać? Każda mała dziewczyna marzy o tym, aby zostać księżniczką. Wizja życia na wysokim poziomie z przystojnym i bogatym facetem, dla wielu już dorosłych kobiet jest bardzo kusząca. Jak pokazuje życie, coraz więcej Pań ma wygórowane wymagania co do faceta, z jakim chciałaby spędzić resztę życia. Zapominają jednak, że ideały nie istnieją i szukanie ich nie ma najmniejszego sensu. Zdarzają się kobiety, które oczekują tylko od faceta, a nigdy od siebie. Zachowują się jak księżniczki, które czekają na przystojnego, zaradnego i kochającego faceta. Mijają lata, a facet taki nie zjawia się i kobieta zaczyna wątpić, że kogoś pozna i będzie szczęśliwa. Syndrom księżniczki, to coraz częstszy problem, jaki występuje u kobiet. Kobiety, które upierają się przy ideale, zapominają że ciągłe szukanie czegoś, czego nie ma i nigdy nie będzie, ma więcej negatywów niż pozytywów. Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Kobiety, które szukają idealnego partnera, same mają się za ideały. Uważają, że są najpiękniejsze, najmądrzejsze i najwartościowsze oraz, że zasługują tylko na takiego faceta, jakiego sobie wymarzyły. Nie dopuszczają do siebie myśli, że mogłyby być z kimś normalnym. W swoich chorych oczekiwaniach, zagłębiają się coraz bardziej i utwierdzają się, że mają rację. Uważają, że tylko bogaty i przystojny facet może zapewnić jej życie, o jakim zawsze marzyła. Zazwyczaj osoby takie są niezaradne i nie robią nic, aby stać się lepszymi. Negatywnych skutków, jakie niesie za sobą syndrom księżniczki jest wiele i mają poważny wpływ na funkcjonowanie w społeczeństwie. Człowiek, który buduje w głowie bariery i tworzy nieprawdziwe obrazy mężczyzny, jakiego szuka dla siebie, skazuje się na samotność.

Ciężko jest również takim osobom przystosować się do realiów, jakie panują w społeczeństwie. Nie dopuszczają do siebie, że świat nie jest idealny i nigdy nie będzie. Trzeba szukać w nim pozytywnych akcentów i wszystkiego co dobre, lecz nie można popadać w skrajności. Dla kobiet z syndromem księżniczki, pewne sprawy nie wydają się tak oczywiste, jak powinny. Aby skutecznie pokonać syndrom księżniczki, trzeba zacząć dostrzegać świat takim, jaki jest i pogodzić się z tym. Szukając faceta, zapomnij o szukaniu ideału, tylko skup się na cechach, która są dla Ciebie najważniejsze. Niech te cechy będą dla Ciebie dominujące i pokażą Ci, że każdy człowiek ma w sobie coś, co może być dla kobiety atrakcyjne. Bycie razem polega na tym, aby wspólnie się dorabiać i wspomagać się, aby dominującą cechą było partnerstwo. Dobrym sposobem na pokonanie syndromu księżniczki jest praca nad swoją osobą. Zacznij ćwiczyć i kształtować idealną sylwetkę, oraz spróbuj coś osiągnąć, zakładając np. firmę, a przekonasz się, że nie jest to takie proste i wymaga wiele samodyscypliny oraz zapału i chęci. Przekonasz się, że nawet myślenie, że jest się księżniczką, nie pomoże Ci w tym interesie. Wtedy zobaczysz, że każdy człowiek stara się być jak najlepszym, lecz nie zawsze mu to wychodzi. Syndrom księżniczki to także zauważanie wad u innych, a nigdy u siebie. Stań przed lustrem i popatrz na siebie, a przekonasz się, że nie jesteś idealna. Odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteś bez wad i przemyśl to wszystko. Każdy z nas jest tylko człowiekiem i zawsze nim będzie. Bycie księżniczką to stan umysłu, który należy zwalczać i dążyć do tego, aby być szczęśliwą kobietą, która będzie czuła, że jest ktoś, kto Ci zawsze pomoże i będzie o Ciebie dbał.

Zapraszamy do oceny

4.9 / 5. 167

Leave a Comment

e-lumarkokarawanyoponydriver baleriny clarks bestsport24katalog firmapartamenty hiszpania bestsport Statuetki warszawa wola komornik odbiór śmieci warszawa pochlaniaczewilgoci obp materace do łóżkadentysta kraków adwokat-piotr zostandeweloperembus wynajem baron-przeprowadzki.szczecin dom jednorodzinny projekt Pozycjonowanie stron www Warszawabadanie rynku fundraisingdomieszki i dodatki do betonucicha klimatyzacja do mieszkaniaartykuły papiernicze online całoroczny dom nad jezioremferienhaus in polen direkt am seeoutsourcing inspektora ochrony danychlegowiska dla psadeweloper szczecinautomatyzacja sklepowa best field force management softwarebezdotykowe stojące dozowniki płynucellulose sponge manufacturerbucket mop manufacturerfabrikant van maskersfönsterrengöringsdukar bramy garażowe legnicauprawa brokuła